APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Tena Men Light ( Level 1 ) * wkłady męskie * 24 sztuki Zobacz większe

Tena Men Light ( Level 1 )
wkłady męskie
24 sztuki

9074919

Dyskretne wkłady z unikalnym rdzeniem zawierającym  mikroabsorbenty, które wiążą wilgoć z dala od ciała i systemem Odour Control™ gwarantującym poczucie świeżości.

Więcej szczegółów

25,40 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Wkładki Chłonne TENA Men Level 1, 24 sztuki 
. Opis Wkłady TENA Men są tak dyskretne, że nikt nie zauważy, że je nosisz. Unikatowy rdzeń Lock Away Core™ zawiera mikroabsorbenty, które wiążą wilgoć z dala od ciała. Dodatkową ochronę zapewnia system Odour Control™ gwarantujący poczucie świeżości. Model Level 1 najlepiej nadaje się dla mężczyzn ze sporadycznymi objawami inkontynencji (kilka kropel). 
* Kształt wkładów jest dopasowany do męskiej anatomii. * Samoprzylepny pasek utrzymuje wkład na miejscu. * System Odour Control™ ogranicza ryzyko wydostawania się na zewnątrz niepożądanych zapachów. * Warstwa zewnętrzna przypomina materiał, zapewniając naturalny komfort. * Nieprzeciekająca warstwa zapobiega powstawaniu plam i w dotyku przypomina materiał, zapewniając naturalny komfort. * Wydajny rdzeń chłonny z granulkami super-absorpcyjnymi. 
. TENA Men sposób użycia Usuń taśmę ochronną z paska samoprzylepnego i umieść na wysokości krocza paskiem skierowanym ku bieliźnie — stronę szpiczastą skieruj między nogi wzdłuż majtek. Wyprostuj bieliznę i popraw wkład, tak aby wygodnie leżał. Możesz docisnąć pasek samoprzylepny do bielizny, aby lepiej przylegał.