APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Pharmaceris M Foliacti * Krem przeciw rozstępom * 150 ml Zobacz większe

Pharmaceris M Foliacti
Krem przeciw rozstępom
150 ml

7034123

Preparat zapobiegający powstawaniu rozstępów oraz wzmacniający strukturę osłabionej i nadwrażliwej skóry kobiet w ciąży.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Wzmocnienie osłabionej struktury skóry u  kobiet ciężarnych i osób z tendencją do znacznych wahań wagi ciała.

WSKAZANIA

Preparat zapobiegający powstawaniu rozstępów oraz wzmacniający strukturę osłabionej i nadwrażliwej skóry kobiet w ciąży.

Rekomendowany dla kobiet od 4. miesiąca ciąży, w okresie karmienia, a także dla osób z tendencją do znacznych wahań wagi ciała, w szczególności w okresie dorastania, typowym do zmian masy ciała oraz dużego przyrostu.

Krem nie zakłóca badań USG.

Kremy przeciw rozstępom rekomendowane są od 4 miesiąca ciąży.  W I-szym trymestrze ciąży nie zaleca się masowania i uciskania brzucha. Realne zagrożenie pojawienia się rozstępów na skutek rozciągania się skóry, występuje od II-trymestru jej trwania.

DZIAŁANIE

Receptura preparatu zawiera kwas foliowy działający kompleksowo na osłabioną skórę kobiet w okresie ciąży, przyspiesza produkcję kolagenu i elastyny, zwiększając elastyczność i zdolność skóry na rozciąganie. Wzmacnia jej wytrzymałość, dzięki czemu zachowuje ona jednolitą strukturę.

Fitokompleks (zawierający aminokwasy, saponiny i alkaloidy) poprawia mikrocyrkulację i hamuje proces odkładania się tkanki tłuszczowej w miejscach szczególnie na to narażonych (brzuch, uda, pośladki i biodra) oraz wygładza skórę. Olej bawełniany oraz witamina E zapewniają odżywienie, zmiękczenie i długotrwałe nawilżenie skóry suchej i napiętej.

Preparat ma lekką i szybko wchłaniającą się konsystencję, nie pozostawia plam i tłustej warstwy na naskórku.

POSIADA POZYTYWNĄ OPINIĘ INSTYTUTU MATKI I DZIECKA nr OP-ZF/318/K-39/14
HIPOALERGICZNY
WYSOKA TOLERANCJA I SKUTECZNOŚĆ
PRZEBADANY KLINICZNIE I DERMATOLOGICZNIE
POLECANY PRZEZ LEKARZY GINEKOLOGÓW-POŁOŻNIKÓW

Pojemność: 150 m

Produkty powiązane