APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Pharmaceris M Tocoreduct * Preparat na rozstępy * 75 ml Zobacz większe

Pharmaceris M Tocoreduct
Preparat na rozstępy
75 ml

7034122

Preparat polecany w celu redukcji istniejących rozstępów dla kobiet w ciąży (od 4 miesiąca) i po porodzie, a także osób z tendencją do znacznych wahań wagi ciała

Więcej szczegółów

43,30 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Wzmocnienie osłabionej struktury skóry u  kobiet ciężarnych i osób z tendencją do znacznych wahań wagi ciała.

WSKAZANIA

Polecany w celu redukcji istniejących rozstępów dla kobiet w ciąży (od 4 miesiąca) i po porodzie, a także osób z tendencją do znacznych wahań wagi ciała, w szczególności w okresie dorastania, typowym dla szybkich zmian masy ciała oraz dużego przyrostu.

Rekomendowany jako koncentrat zmiękczający i zmniejszający widoczność blizn poporodowych (np. po cesarskim cięciu) oraz powstałych w wyniku zewnętrznych uszkodzeń mechanicznych.

Nie zakłóca badań USG.

DZIAŁANIE

Preparat skutecznie spłyca głębokość i zmniejsza widoczność istniejących rozstępów na brzuchu, biodrach, pośladkach i udach, a także zapobiega powstawaniu nowych.

Redukuje barwę rozstępów, które przybierają kolor otaczającej je skóry, dzięki czemu stają się mniej widoczne.

Receptura oparta na działaniu kompleksu Repair-peptid i witaminy E, wbudowuje się w struktury błony komórkowej i lipidów cementu międzykomórkowego, aktywizując skórę do regeneracji i odbudowy uszkodzonej macierzy komórkowej. Włókna kolagenu i elastyny ulegają odnowie przywracając skórze odpowiednie napięcie, elastyczność i gładkość. W połączeniu z masłem Shea pobudza regenerację tkanek, zmiękczając i wyraźnie zmniejszając widoczność blizn. Formuła Leukine-Barrier wzmacnia i chroni naturalny system immunologiczny skóry przed powstawaniem podrażnień, a także uczucia pieczenia i świądu.

Krem zapewnia natychmiastowe działanie ujędrniające i uelastyczniające oraz gwarantuje odpowiednie nawilżenie i natłuszczenie skóry.POSIADA POZYTYWNĄ OPINIĘ INSTYTUTU MATKI I DZIECKA nr OP-ZF/319/K-37/14
HIPOALERGICZNY
WYSOKA TOLERANCJA I SKUTECZNOŚĆ
PRZEBADANY KLINICZNIE I DERMATOLOGICZNIE
PRZEBADANY KLINICZNIE POD KONTROLĄ LEKARZY GINEKOLOGÓW-POŁOŻNIKÓW

Pojemność: 75 ml