APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Pharmaceris N Capinon K 1% * Krem z wit . K * 30 ml Zobacz większe

Pharmaceris N Capinon K 1%
Krem z wit . K
30 ml

7056164

Krem wzmacniający naczynka, redukujący zaczerwienienia i przyspieszający proces regeneracji skóry  z tendencją do wylewów podskórnych i cieni pod oczami  

Więcej szczegółów

53,38 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

WSKAZANIA:
Preparat do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej z rozszerzonymi naczynkami i tendencją do okresowej nadreaktywności, pojawiającej się pod wpływem czynników zewnętrznych jak nagłe zmiany temperatury, silne emocje, spożycie alkoholu i ostrych przypraw.

Polecany do stosowania przed i po zabiegach medycznych i kosmetycznych w celu wzmocnienia naczynek i redukcji zaczerwienień oraz przyspieszenia procesu regeneracji skóry.

Zalecany również do pielęgnacji skóry u osób z tendencją do zasinień, wylewów podskórnych, wynaczynień i cieni pod oczami oraz profilaktycznie dla skóry ze skłonnością do trądziku różowatego.

DZIAŁANIE:
Preparat z witaminą K* w stężeniu 1% szybko łagodzi i zmniejsza nasilenie zaczerwienienia skóry oraz widoczność rozszerzonych naczynek.

Redukuje okresowy rumień powstały w wyniku przewlekłego i intensywnego działania czynników zewnętrznych.

Witamina K działa uszczelniająco na ścianki naczyń krwionośnych przeciwdziałając ich uszkodzeniu i powstawaniu trwałych zaczerwienień.

Krem przygotowuje skórę do zabiegów medycyny estetycznej w celu zminimalizowania zaczerwienień i podrażnień. Wyraźnie przyspiesza regenerację skóry po zabiegach, łagodząc podrażnienia, uczucie napięcia oraz rumień.

Wykazuje właściwości uelastyczniające oraz nawilżające.

HIPOALERGICZNY
WYSOKA TOLERANCJA I SKUTECZNOŚĆ
PRZEBADANO KLINICZNIE I DERMATOLOGICZNIE

Pojemność: 30ml