APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Blog

Pharmaceris A Sensi-Relastine - E * Krem napinająco-ujędrniający SPF 20 * 50 ml Zobacz większe

Pharmaceris A Sensi-Relastine - E
Krem napinająco-ujędrniający SPF 20
50 ml

7058105

Krem wskazany do codziennej pielęgnacji w celu korekcji głębokich zmarszczek oraz przywrócenia gęstości i jędrności skóry wrażliwej 

Więcej szczegółów

40,56 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

WSKAZANIA:

Krem polecany dla skóry alergicznej i wrażliwej, która z wiekiem oraz pod wpływem czynników środowiskowych ulega mikropodrażnieniom i szybszym, fizjologicznym procesom starzenia, staje się cieńsza, wiotka i szorstka.

Wskazany do codziennej pielęgnacji w celu korekcji głębokich zmarszczek oraz przywrócenia gęstości i jędrności skóry.

DZIAŁANIE:
Krem widocznie zmniejsza liczbę, objętość i głębokość bruzd oraz zmarszczek, zapewniając zauważalny efekt odmłodzenia skóry, zmniejszając jednocześnie jej podatność na podrażnienia.

Kwas hialuronowy zapewnia efekt wypełnienia i korekcji zmarszczek oraz wygładza powierzchnię skóry. Elastyna morska wzmacnia włókna elastynowe, zapewniając mocniejszą strukturę skóry oraz właściwe jej napięcie.

Nowatorski naprawczy heptapeptyd oraz witamina E wpływają na wzmocnienie bariery lipidowej naskórka i zmniejszenie tendencji do nadreaktywności skóry.

Aktywują procesy regeneracyjne skóry, zwiększając jej odporność na mikropodrażenia wywołane stresem oksydacyjnym. Stymulują proces naprawczy włókien elastynowych, opóźniając starzenie i tendencję do pogłębiania się zmarszczek i bruzd.

Fotostabilne filtry UVA/UVB tworzą aktywną barierę przed fotostarzeniem skóry.

HIPOALERGICZNY
WYSOKA TOLERANCJA I SKUTECZNOŚĆ
PRZEBADANO DERMATOLOGICZNIE

Pojemność: 50 ml