APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Pharmaceris V-Vitiligo * Krem depigmentacyjny , zmniejszający obszar plam bielaczych *40 ml Zobacz większe

Pharmaceris V-Vitiligo
Krem depigmentacyjny , zmniejszający obszar plam bielaczych
40 ml

7062153

Krem na noc , wpływa na zmniejszenie różnic kolorystycznych, sukcesywnie zabarwiając skórę i redukując odbarwienia, polecany dla dorosłych i dzieci (od 5 r.ż.) 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

REPIGMENTACYJNY KREM ZMNIEJSZAJĄCY OBSZAR PLAM BIELACZYCH

do twarzy i ciała na noc VITI-MELO NIGHT

Wskazania

Krem polecany dla dorosłych i dzieci (od 5 r.ż.) na noc, dla skóry z problemem bielactwa i zmianami depigmentacyjnymi, w celu wyrównania kolorytu skóry. Lepszy efekt repigmentacji zapewnia terapia w połączeniu z lampą NB-UVB.

Działanie

Unikalny kompleks kwasu rozmarynowego i tioproliny, posiadający patent w zakresie ochrony przed wolnymi rodnikami, globalnie wpływa na komórki skóry z problemem bielactwa. Wykazuje działanie przeciwzapalne na IL-6 (zgł. patentowe) i zabezpiecza mitochondria przed uszkodzeniami oksydacyjnymi. Działanie substancji czynnych ukierunkowane jest na ochronę produkcji barwnika i asekurację przed jego zanikiem. Naryngenina (zgł. patentowe) zaangażowana w wyciszanie genów uaktywniających bielactwo (Bmal1, Per1) i aktywację mitochondriów, w połączeniu z VDR, pobudzającym receptor wit. D, sprzyja repigmentacji skóry. Krem działa naprawczo (RPF 4,2x1021 = czynnik ochrony antyoksydacyjnej) i zmniejsza obszar plam bielaczych, hamując ich poszerzanie się i tworzenie nowych zmian.

Czynnik MelPigment, wpływa na zmniejszenie różnic kolorystycznych, sukcesywnie zabarwiając skórę i redukując odbarwienia.

HIPOALERGICZNY- WYSOKA TOLERENACJA I SKUTECZNOŚĆ PRZEBADANO KLINICZNIE I DERMATOLOGICZNIE