APTEKA INTERNETOWA

Facebook

APTEO CARE * zasypka dla dzieci * 100g Zobacz większe

APTEO CARE
zasypka dla dzieci
100g

7055274

 Zasypka służy do codziennej pielęgnacji wrażliwej i delikatnej skóry niemowląt i dzieci. Chroni wrażliwą skórę przed otarciami i odparzeniami.

Więcej szczegółów

6,99 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

 APTEO CARE Zasypka dla dzieci to produkt, który chroni przed tworzeniem się otarć i odparzeń. Pochłania nadmiar wilgoci oraz działa ściągająco i osuszająco. Przyczynia się do ukojenia podrażnionej skóry.

Skład:
Talc, zinc oxide, adipic acid.

Działanie:
Produkt ma postać zasypki dla dzieci. Zawarte w niej składniki odpowiadają za działanie ochronne. Zabezpieczają wrażliwą i delikatną skórę przed powstawaniem otarć. Zasypka przyczynia się do skutecznego pochłaniania nadmiaru wilgoci. Przeciwdziała tworzeniu się bolesnych odparzeń. Zawiera tlenek cynku wykazujący właściwości ściągające i osuszające. Sprzyja złagodzeniu i ukojeniu podrażnień znajdujących się na skórze. Produkt może być stosowany bez obaw u niemowląt i dzieci, nie wywołuje podrażnień. Jest łatwy i wygodny w użyciu.

Wskazania:
Zasypkę należy stosować w ramach codziennej pielęgnacji wrażliwej oraz delikatnej skóry niemowląt i dzieci. Polecana w profilaktyce bolesnych odparzeń i otarć, zwłaszcza o charakterze pieluszkowym.

Sposób użycia:
Stosować zewnętrznie. Po dokładnym i delikatnym oczyszczeniu skóry (w czasie zmiany pieluszki) posypać ją niewielką ilością zasypki. Powtarzać czynność kilka razy na dobę.