APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Prel Blue - Plaster chłodzacy * 3 szt Zobacz większe

Prel Blue - Plaster chłodzacy
3 szt

9045704

Innowacyjny, hydrożelowy plaster z mentolem stosuje się miejscowo na skórę w celu złagodzenia napięcia i bólów mięśni. 

Więcej szczegółów

10,61 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Ulga w bólu

Opis

Plaster hydrożelowy z mentolem jest produktem najnowszej generacji, posiadającym innowacyjny hydrożelowy system Hydronique, będący nośnikiem mentolu. Hydrożelowa formuła sprawia, że jest on łatwy w użyciu, lepiej przylega do skóry oraz w przeciwieństwie do zwykłego plastra nie wysusza skóry, zapewniając jej ciągłe oddychanie i nawilżanie.

Dowiedz się więcej na stronie plastrów PREL.

Skład

5% mentol

Działanie

Plaster stosuje się miejscowo na skórę w celu złagodzenia napięcia i bólów mięśni. Zawarty w nim mentol, poprzez swoje chłodzące działanie, zmniejsza obrzęki pourazowe oraz działa kojąco w bólach stawowo-mięśniowych m.in. barków, pleców i karku. Plaster nie brudzi ubrania, jest pod nim niewidoczny. bardzo łatwo go usunąć z powierzchni skóry, nie wywołując przy tym efektu depilacji.


Wskazania

Plaster stosuje się w: obrzękach pourazowych, sińcach, stłuczeniach, skręceniach, nadwyrężeniach i naciągnięciach mięśni, bólach pleców, kurczach miesniowych.

(dzieci powyżej 6 roku życia)

Sposób użycia wyrobu medycznego

Odciąć fragment plastra o wielkości dopasowanej do powierzchni i umiejscowienia bólu. Zerwać folię ochronną. Nałożyć klejaca stronę plastra na umytą i osuszoną skórę. pozostawić na skórze maksymalnie przez 8 godzin. W razie konieczności powtórzyć stosowani, nie częściej jednak niż 4 razy na dobę.

Przeciwwskazania i środki ostrożności


Nie stosować plastra w przypadku uczulenia na mentol.


Uwagi


Stosowanie w czasie ciąży i karmienia piersią tylko po konsultacji z lekarzem.