APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Viscoplast * Plastry transparentne * 8 szt Zobacz większe

Viscoplast
Plastry transparentne
8 szt

9077363

Uniwersalne plastry z opatrunkiem  w dwóch rozmiarach do opatrywania drobnych ran i otarć

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

  • Plaster Transparentny z opatrunkiem marki Viscoplast wystarczy, aby szybko opatrzyć niewielkie skaleczenie. Małe, poręczne opakowanie jest idealne do noszenia na co dzień w torebce lub jako wyposażenie apteczki podczas wakacyjnych podróży.

Działanie:
Uniwersalny plaster z opatrunkiem Viscoplast to wyrób hipoalergiczny, o bardzo dobrych właściwościach przylegających do skóry. Materiał, z których został wykonany, jest oddychający, dlatego nie zaburza naturalnego procesu gojenia się rany. Plastry są transparentne. W opakowaniu znajduje się 8 sztuk w dwóch rozmiarach: 72mm x 19mm – 4sz., 72mm x 25mm – 4szt.

Zastosowanie:
Wyrób medyczny Viscoplast Plaster Transparentny z opatrunkiem przeznaczony do samodzielnego opatrywania ran i skaleczeń.

Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Należy chronić przed działaniem wilgoci.

Sposób użycia:
Stosować zgodnie z przeznaczeniem. Na dokładnie oczyszczoną, zdezynfekowaną i osuszoną ranę przykleić plaster z opatrunkiem. Zmieniać przynajmniej raz dziennie.