APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Viscoplast - Steri Strip * paski do zamykania ran- cieliste * 6 x 75 mm - 6 sztuk Zobacz większe

Viscoplast - Steri Strip
paski do zamykania ran- cieliste
6 x 75 mm - 6 sztuk

9073318

Paski pomagają w leczeniu małych cięć i ran bez konieczności szycia. Zamykają i zabezpieczają ranę, łączą brzegi ran, wspierając ich leczenie. 

Więcej szczegółów

10,55 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Paski przeznaczone do zabezpieczania i zamykania ran różnej długości. Pomoc w leczeniu małych cięć i ran bez konieczności szycia. Zamykają i zabezpieczają ranę, łączą brzegi ran, wspierając ich leczenie. Zmniejszają ryzyko powstawania blizn, co potwierdzają dobre efekty kosmetyczne.

Wykonane z wytrzymałego i delikatnego materiału, nieinwazyjne. Są łatwe w użyciu, aplikacja nie stanowi problemu również w warunkach domowych. Oddychające, zamykające ranę i jednocześnie zapewniające dostęp powietrza.  Zastosowanie hipoalergicznego kleju zmniejsza ryzyko alergii.

Jak przygotować się do założenia pasków do zamykania ran:

Przed umieszczeniem pasków na skórze oczyść, zdezynfekuj i delikatnie osusz opatrywane miejsce. Paski do zamykania ran nie mogą być stosowane w miejscach zabrudzonych, zainfekowanych, lub w przypadku ran kłutych. Nie wolno ich umieszczać na skórze tłustej, wilgotnej, nadmiernie owłosionej czy pod naprężeniem. Pamiętaj, żeby dobrać odpowiednią wielkość pasków do rany.

PAMIĘTAJ, ABY ZAKŁADAĆ PASKI PROSTOPADLE, ZACZYNAJĄC OD ŚRODKA RANY.