APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Blog

1
Pielęgnacja ciała w ciąży
opublikowano: 21-08-2018
2
Zamiast stać w długiej kolejce do apteki
opublikowano: 21-08-2018
3
Blizny to problem, który dotyka wielu osób
opublikowano: 22-08-2018
4
Męski problem
opublikowano: 23-08-2018
5
Kiedy pojawiają się problemy z włosami
opublikowano: 23-08-2018
6
Menopauza nie zawsze przebiega bezobjawowo
opublikowano: 25-08-2018
7
Szampon z drogerii czy szampon z apteki?
opublikowano: 25-08-2018
8
Poruszamy tematykę przekwitania
opublikowano: 26-08-2018
Dermaplast Aqua  * Plastry - 3 rozmiary * 20 szt Zobacz większe

Dermaplast Aqua
Plastry - 3 rozmiary
20 szt

9062272

Plastry wodoodporne, przezroczyste plastry zabezpieczające skaleczenia i otarcia skórrne

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Skaleczenia, obtarcia oraz inne zranienia to częste konsekwencje aktywnego trybu życia, które zdarzają się przede wszystkim podczas uprawiania sportu. Aby nie rezygnować z dalszego wysiłku, a przede wszystkim pozbyć się dyskomfortu po skaleczeniu oraz zabezpieczyć ranę, warto sięgnąć po plastry DermaPlast®sport oraz ich wodoodporną wersję - plastry DermaPlast® aqua.

Plastry DermaPlast®sport pomogą odizolować i idealnie opatrzyć skaleczenie w okolicach stawów, kolan i łokci. Dzięki mocnemu przyleganiu do skóry pozwolą dalej cieszyć się sportem, bez obaw o odklejenie się plastra oraz podrażnienie rany. Wodoodporne i przezroczyste plastry DermaPlast® aqua będą bardziej przydatne i praktyczne podczas uprawiania sportów wodnych bądź częstego korzystania z prysznica po ćwiczeniach wysiłkowych. Warto je mieć je zawsze przy sobie w torbie treningowej.

Plastry DermaPlast®sport posiadają specjalny plaster z opatrunkiem wykonanym z miękkiej pianki polietylenowej. Dzięki jej właściwościom wyściełającym zapewnią perfekcyjną ochronę przed uciskiem. Posiadają również doskonałe właściwości wchłaniające, a także oddychające – przyjazne dla skóry oraz gojenia się rany. Są wodoodporne, nie odklejają się przy poruszaniu, a warstwa klejąca – syntetyczny klej kauczukowy pokrywający plaster paseczkami – odrywa się bezboleśnie i nie pozostawia śladów na skórze.

Natomiast plastry Derma Plast®aqua to hypoalergiczne, wodoodporne plastry posiadające opatrunek wykonany z błony półprzepuszczalnej. Pozostają niewidoczne na skórze dzięki przezroczystszej, samoprzylepnej folii. Dostępne są w 3 praktycznych rozmiarach