APTEKA INTERNETOWA

Facebook

STYMEN * 60 tabl Zobacz większe

STYMEN
60 tabl

8023051

Nowoczesny lek na pokonanie zaburzeń erekcji i obniżoną potencję seksualną, zwiększa poziom testosteronu w ciele mężczyzny

Więcej szczegółów

40,31 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Męskość bez ograniczeń

 Stymen to nowoczesny lek dla nowoczesnego mężczyzny, który chce pokonać zaburzenia erekcji i obniżoną potencję seksualną. Dzięki innowacyjnej formule zawierającej w składzie dehydroepiandrosteron, którego odpowiedni poziom przekłada się na zwiększenie poziomu testosteronu w ciele mężczyzny, skutecznie poprawia sprawność seksualną i rozwiązuje problemy z potencją.

Wskazania stosowania 

Stymen tabletki na potencję są polecane mężczyznom zmagającym się z problemami z erekcję. Stosuje sie go celem uzupełnienia niedoborów dehydroepiandrosteronu (DHEA) u mężczyzn z potwierdzonym laboratoryjnie niedoborem DHEA. Tabletki Stymen zalecane są szczególnie w przypadku występowania zaburzeń czynności seksualnych i obniżonego pożądania seksualnego. Nie zaleca się podawania tabletek Stymen osobom poniżej 40. roku życia.

 Przeciwwskazania stosowania 

Nie zaleca sie stosowaniam gdy występuje nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą: Ludipress (laktoza jednowodna, powidon, krospowidon), magnezu stearynian; ciężka niewydolność wątroby i nerek, przerost i rak gruczołu krokowego, rak sutka u mężczyzn i inne nowotwory, produktu leczniczego nie należy stosować u dzieci.

 Działanie 

Jedna tabletka Stymen zawiera 10 mg prasteronu, który jest substratem m.in. do produkcji testosteronu. Dlatego zażywanie tabletek Stymen uzupełnia niedobory DHEA w organizmie, co wpływa na poprawę sprawności seksualnej mężczyzny. Uzupełnianie hormonu zawartego w tabletkach Stymen przekłada się na zwiększenie poziomu testosteronu, a tym samym poprawę sprawności seksualnej rozwiązując problemy z potencją. Lek przeznaczony do długotrwałego stosowania.