APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Olej Arganowy BIO *  50 ml Zobacz większe

Olej Arganowy BIO
50 ml

7047718

Olejek arganowy jest doskonały na suchą i starzejącą skórę stosowany do masażu, kąpieli i pielęgnacji skóry, chroni przed przedwczesnym pojawieniem się zmarszczek

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Naturalny, tłoczony na zimno olej arganowy otrzymywany jest w 100 % ze świeżych orzechów drzewa arganowego tzw. drzewa życia, pochodzących z uprawy ekologicznej certyfikowany przez BCS DE-OKO.

Bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe ( około 80 %) , głównie omega 6 i omega 9, witaminę E. Olej zawiera również butyrospermol pielęgnujący skórę przed i po opalaniu.


Działanie:
Olejek arganowy jest doskonały na suchą i starzejącą skórę
chroni przed przedwczesnym pojawieniem się zmarszczek


Zastosowanie:
do masażu - 10 - 15 kropli oleju najlepiej połączyć z naturalnym olejkiem eterycznym, a następnie kulistymi ruchami dłoni masowa ciao. Do masażu warto używać tylko naturalnych olejków ponieważ nie zatykają porów skóry.

do kąpieli: 15 - 10 kropli oleju wlać do wanny wypełnionej 1/3 ciepłej i czystej wody (bez dodatków płynów i innych środków pianotwórczych). Należy starannie rozprowadzić olej po powierzchni wody. Można także dodać 3 - 5 kropli naturalnego olejku eterycznego

do pielęgnacji skóry: olejek arganowy jest bardzo wydajny dlatego wystarczy małą ilość nanieść na skórę i delikatnie rozsmarować.


Skład: 100 % organiczny olejek arganowy.