APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Olimp MASSACRA Episode 3 * 180g Zobacz większe

Olimp MASSACRA Episode 3
180g

Środek łączący 4 dopracowane systemy substancji aktywnych, które mają za zadanie zmaksymalizować korzyści z treningu.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

MASSACRA® Episode 3 

Suplement diety w postaci proszku. Zawiera substancje słodzące.   

W świecie profesjonalistów liczy się tylko trening na najwyższym stopniu zaangażowania, maksymalnie potęgujący impuls do adaptacji wysiłkowej potężnych mięśni. Nie możesz sobie pozwolić na gorsze dni. To miażdżąca determinacja przełamuje bariery nieosiągalnego. Dlatego MASSACRA® Episode 3  to najrozsądniejszy wybór, gdy chodzi o niezłomną motywację, absolutne skupienie i rozrywającą pompę na treningu. Daj się pochłonąć perfekcyjne skomponowanemu składowi, jakości i  olbrzymiemu doświadczeniu. Czegoś takiego nigdy nie próbowałeś i od dziś już wszystko będziesz porównywał do MASSACRA® Episode 3!

MASSACRA® Episode 3  - zawsze o krok przed oczekiwaniami najbardziej wymagających.

MASSACRA® Episode 3 ma deklasować, miażdżyć i rozpiep..ać w drobny pył Twoje słabości, brak konsekwencji i silnej woli na treningu. Nie pozostawia cienia złudzeń. Albo jesteś na nią gotowy, albo weź różowe kapcie i siądź przed TV, jeśli nie masz na tyle odwagi by ją wypróbować. 
Olimp Sport Nutrition® oferuje Ci unikatowe blendy zebrane w eksplodującą całość. Prosto z najbardziej nowoczesnych laboratoriów. Przetestowane i zalecane przez zawodników elitarnego Olimp Team.

Przygotuj się na jedną z najostrzejszych gier w swoim życiu, podaną w 4 równolegle toczących się rozdziałach:

1) MASSACRA® Shot & NervTransUP:

Składniki tego blendu mają błyskawicznie zmotywować Cię do działania, aktywować syntezę neuroprzekaźników w centralnym układzie nerwowym, przedłużyć i wzmocnić działanie adrenaliny. Masz już chęci, które teraz nie mogą Cię opuścić. Dlatego, w dalszej kolejności elementy MASSACRA® Shot & NervTransUP uruchamiają pozyskiwanie energii zgromadzonej w tkance tłuszczowej, zapewniając jej nieprzerwany dopływ do końca ciężkiego treningu. Składniki o działaniu adaptogennym i stabilizującym pH wewnątrzkomórkowe nie pozwalają Ci czuć zmęczenia, a pociąg rosnącej euforii zaczyna pędzić, skutecznie odcinając Cię od dekoncentrującego szumu dookoła świata. 

Witaj w piekle! Teraz możemy zacząć prawdziwe szaleństwo!


2) Insane Pump System:

Obłąkańczy” …taaak.. to dobre słowo opisujące pompę, która zaczyna drążyć Twoje mięśnie. 

Tlenowy system wytwarzania tlenku azotu zaczyna działać jako pierwszy- dajemy Ci substraty do jego wytwarzania i katalizatory enzymów kontrolujących te reakcje. Ale gdy dostajesz monstrualnego kopa od centralnego układu nerwowego, za sprawą MASSACRA® Shot & NervTransUP, intensywność wysiłku drastycznie rośnie, przez co wykorzystanie tlenu również. Możesz nie być na to przygotowany, ale my jesteśmy, dołączając w Insane Pump System składniki wspierające wytwarzanie tlenku azotu w warunkach o obniżonej podaży tlenu- pompa zamiast maleć, wraz z postępem wysiłku zaczyna się zwiększać i jeszcze bardziej Cię nakręcać do walki z żelastwem. Uruchamiane zostają również zewnątrzkomórkowe bufory organizmu odpowiadające za sprawny transport kumulujących się, zakwaszających protonów, do narządów je wydalających. Objętość osocza krwi zaczyna się zwiększać, a żyły jak kable elektrowni wypychają skórę. To samo robią twardniejące jak żelbet mięśnie. 

3) NITRO Muscle IN:

Zagrożenie katabolizmem mięśniowym jest bardzo realne przy tak intensywnym wysiłku. Nie może być jednak o nim mowy, nie w MASSACRA® Episode 3. NITRO Muscle IN ma zapewnić utrzymanie przewagi procesów anabolicznych nad katabolicznymi, nawet przy najcięższym treningu.  


4) Vita-MIN BITE:
Stanowi uzupełnienie 3 wcześniej wymienionych blendów. Bez najważniejszych dla morderczego treningu witamin i minerałów nie może być mowy o intensywności treningu, w trakcie którego wypluwasz płuca. Zabezpieczenie poprawności przebiegu biochemicznych reakcji produkcji energii, przekazywania sygnału w komórce mięśniowej i odpowiedniego jej nawodnienia zmyka całość kompozycji. Dając Ci tego, czego zawsze szukałeś…  

JESTEŚ GOTÓW NA PRAWDZIWĄ MASSACRĘ???

Gdzieś w Twojej świadomości budzi się lęk, któremu towarzyszy podniecenie przed kolejną porcją Massacry®, po której znajomi z siłowni mogą uznać Cię za wariata! Dla Ciebie jednak otworzą się wrota najlepszego treningu w życiu. Nie możesz zaprzepaścić takiej szansy!
Myślisz, że jesteś w stanie się na to przygotować???

Składniki:


Składniki: maltodekstryny, azotan kreatyny, beta-alanina, L-glutamina, aromaty, fosforan wapnia, jabłczan L-argininy, ekstrakt z liści szałwii lekarskiej (Saliva officinalis), alfa-ketoglutaran L-argininy, N-acetyl-L-glutamina, cytrynian trisodowy, diwęglan sodu, glicerofosforan magnezu, kwas cytrynowy - regulator kwasowości, ester etylowy kreatyny HCl, kwas askorbinowy – wit. C; acesulfam K, sukraloza - substancje słodzące, kofeina, ekstrakt cytryńca chińskiego (Schisandra chinensis), glukuronolakton, dwutlenek krzemu - substancja przeciwzbrylająca, amid kwasu nikotynowego – niacyna, Actinos™- frakcja izolatu białek serwatkowych, barwniki: beta-karoten, ryboflawina, koszenila (dla smaku BLOODY RED ORANGE), koszenila (dla smaku HELL'S BERRIES), ryboflawina (dla smaku ANGEL TEARS), ekstrakt z owocu pieprzu kajeńskiego (Capsicum annuum), ekstrakt z owocu pieprzu czarnego (Piper nigrum), chlorowodorek tiaminy – wit. B1. 

Informacja żywieniowa

(<90kg)
1 porcja (7,5 g)

(>90kg)
2 porcje (15 g)

Insane Pump System:

2462,5 mg

 4925 mg

Azotan kreatyny

1037,5 mg

 2075 mg

Ester etylowy kreatyny HCl

100 mg

 200 mg

W tym:
Kreatyna


750 mg


1500 mg

Fosforan wapnia

337,5 mg

675 mg

Jabłczan L-argininy

325 mg

650 mg

Alfa-ketoglutaran L-argininy

225 mg

450 mg

Cytrynian trisodowy

162,5 mg

325mg

Diwęglan sodu

137,5 mg

275 mg

Glicerofosforan magnezu

125 mg

250 mg

Actinos™

12,5 mg

25 mg

Massacra® Shot & nervtransup:

3532 mg

7064 mg

Beta-alanina

500 mg

1000 mg

Ekstrakt z szałwii lekarskiej

300 mg

600 mg

Kofeina

125 mg

250 mg

Ekstrakt z cytryńca chińskiego (9% schizandryn)

50 mg

100 mg

Glukuronolakton

50 mg

100 mg

Ekstrakt pieprzu kajeńskiego (8% kapsaicyna)

5 mg

10 mg

Ekstrakt pieprzu czarnego (95% piperyna)

2 mg

4 mg

Maltodekstryny

2500 mg

5000 mg

NITRO Muscle IN:

700 mg

1400 mg

N-acetyl-L-glutamina

200 mg

400 mg

L-glutamina

500 mg

1000 mg

Vita-MIN BITE:

229 mg

458,1 mg

Witamina B1

0,55 mg (50%*)

1,1 mg (100%*)

Niaciyna (mg NE)

8 mg (50%*)

16 mg (100%*)

Vitamina C

50  mg (62,5%*)

100  mg (125%*)

Wapń

100 mg (12,5%*)

200 mg (25%*)

Sód

70,5 mg

141 mg


*% ZDS procent realizacji zalecanego dziennego spożycia


Zastosowanie:

Przeznaczenie: Preparat przeznaczony dla osób dorosłych, aktywnych fizycznie oraz sportowców wyczynowych.


Dawkowanie:

Zalecana dzienna porcja: 1 porcja dziennie - w zależności od wagi ciała sugeruje się następujące dawkowanie produktu: do wagi 90 kg - 1 porcja 7,5 g, powyżej 90 kg - 1 porcja 15 g, na około 30 minut przed treningiem. 1 porcję 7,5 g (1 płaska łyżka stołowa) rozpuścić w 150 ml wody. Porcję 15 g rozpuścić w 300 ml wody. Spożyć zaraz po przygotowaniu.  

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. 
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. 
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Uwaga: wysoka zawartość kofeiny (250 mg/porcję 15 g = 83 mg/100 ml). Nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży, karmiących piersią, u osób z chorobami serca, nadciśnieniem lub w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Dopuszczalne zbrylenie produktu nie wpływające na jego jakość. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.