APTEKA INTERNETOWA

Facebook

FA Nutrition * Xtreme Napalm Igniter Shot * exotic * 120ml Zobacz większe

FA Nutrition
Xtreme Napalm Igniter Shot
120ml

Produkt dostarcza energii, która jest niezbędna do efektywnego treningu. Pozwala trenować jeszcze dłużej, zachowując maksymalną motywację i dobre samopoczucie.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

  • Egzotyczny
  • Grejpfrut - Limonka
  • Mandarynka
  • Owoce leśne
  • Pomarańcza - Wiśnia

Szczegółowe informacje o produkcie

Zawiera substancje słodzące. Wysoka zawartość kofeiny; nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży i kobiet karmiących piersią (333,3 mg/100 ml; 100 mg/porcja 30 ml). Suplement diety w płynie w postaci ampułek dla osób dorosłych, aktywnych fizycznie.

 

Jak stosować?

Spożywać 1 porcję dwa razy dziennie (1 porcja = 30 ml). Przed użyciem wstrząsnąć. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji produktu.

Uwagi: Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik produktu. Ze względu na wysoką zawartość kofeiny produkt jest niewskazany dla dzieci i młodzieży poniżej 16 roku życia, kobiet w ciąży, kobiet karmiących, diabetyków oraz osób wrażliwych na kofeinę, z nadciśnieniem i innymi chorobami układu krążenia. Nie łączyć z alkoholem. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie przekraczać spożycia 400 mg kofeiny dziennie ze wszystkich źródeł. W przypadku przyjmowania leków przed spożyciem produktu zalecana jest konsultacja z lekarzem. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej (15-25°C). Chronić przed światłem. Nie zamrażać. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 48 godzin.