APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Doppelherz Vital - Tonik
1000ml - w puszce

8205861

Płyn witaminowy na bazie czerwonych winogron , głogu i melisy , wzmacnia serce , opóźnia procesy starzenia i zmniejsza skutki stresu.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

OPAKOWANIE: 1000 ml, tonik, suplement diety. Wzmacnia serce i układ nerwowy oraz opóznia procesy starzenia.

Najlepszy skład na rynku: najwyzsze dawki 7 witamin z grupy B i C, zelazo (10,5 mg),najsilniejsza dawka wyciagu z czerwonych winogron standaryzowanego na zawartosc resweratrolu i polifenoli, wyciagi z głogu i melisy.

Preparat Vital Tonik zawiera wysokie dawki aktywnych biologicznie flawonoidów oraz witamin i żelaza istotnych dla pracy układu krwionośnego i nerwowego.
Bioflawonoidy to jedne z najbardziej aktywnych naturalnych przeciwutleniaczy. Wchodzą one w reakcje z wolnymi rodnikami, chroniąc komórki przed ich niszczącym wpływem. Wolne rodniki reagują z cząsteczkami białek, lipidów, cukrów, kwasów nukleinowych i powodują zmiany ich struktury przyczyniając się do uszkodzeń i przyspieszając procesy starzenia się organizmu. Powstawaniu wolnych rodników sprzyja: zanieczyszczenie środowiska, palenie tytoniu, promieniowanie ultrafioletowe, stres oraz nieprawidłowa dieta. Bioflawonoidy zmniejszają m.in. utlenianie dobrego cholesterolu, co ma korzystny wpływ na stan naczyń krwionośnych. 
Działanie bioflawonoidów:
•    uszczelniają i wzmacniają naczynia krwionośne
•    poprawiają przepływ krwi w naczyniach wieńcowych
•    działają odtruwająco i przeciwutleniająco
•    zwiększają elastyczność skóry.

Sposób użycia

Stosować doustnie 2-3 razy dziennie po 20 ml (2 łyżki stołowe) preparatu najlepiej podczas posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej (40-60 ml). Suplementy diety nie mogą być stosowane w zastępstwie zróżnicowanej diety