APTEKA INTERNETOWA

Facebook

APTEO * Calcium w folii* tabletki musujące * 12szt Zobacz większe

APTEO
Calcium w folii
tabletki musujące
12szt

8839301

Preparat wskazany w sytuacjach zwiększonego zapotrzebowania na wapń.

Więcej szczegółów

3,31 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Przeciwwskazania: Nadwrażliwośc na jeden ze składników.

Działanie: Wapń jest niezbędny do budowy kości i zębów wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i mięśni, bierze udział w procesie krzepnięcia krwi ponadto wspiera właściwe funkcjonowanie enzymów trawiennych i wpływa na stan i czynności komórek układu pokarmowego.

Skład: 1 tabletka zawiera 180 mg wapnia.

Zawartość opakowania: 12 tabletek musujących.

Dawkowanie: 2 tabletki rozpuścić po posiłku. Przyjmować do 4 tabletek na dobę.

Podmiot odpowiedzialny: Synoptis Pharma ul. Krakowiaków 65, 02-255 Warszawa

Informacja o produkcie: Synoptis Pharma ul. Krakowiaków 65, 02-255 Warszawa

Informacje dodatkowe: Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.


Ważne wskazówki: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci. Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej (15-25 stopni Celsjusza), w suchym miejscu.