APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Aromactiv - plastry * 5 szt Zobacz większe

Aromactiv - plastry
5 szt

9048099

Plastry zawierają olejki eteryczne, które działają antyseptycznie, udrażniają "zapchany nos”, ułatwiają swobodne oddychanie.

Więcej szczegółów

10,81 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Plastry Aromactiv zawierają olejki eteryczne, które działają antyseptycznie, udrażniają "zapchany nos”, ułatwiają swobodne oddychanie.

Skład
Każdy plaster zawiera 187,5 mg olejku eukaliptusowego, 20 mg olejku z sosny zwyczajnej.

Działanie
Aromactiv plastry to kompozycja olejków eterycznych, które korzystnie wpływają na drogi oddechowe, przynosząc ulgę i ułatwiając swobodne oddychanie.Olejek eukaliptusowy działa przeciwbakteryjnie i przeciwwirusowo, wspomaga leczenie grypy, przeziębienia, ma działanie przeciwbólowe i rozgrzewające. Olejek z sosny zwyczajnej posiada działanie antyseptyczne oraz stymuluje pracę układu krążenia i zwiększa odporność organizmu.

Działają, aż 8 godzin i można je używać zarówno w nocy jak i w dzień. Przyklejone na ubranko nie podrażnią skóry małego pacjenta i nie przeszkadzają w zabawie.

Dawkowanie
Należy odkleić folię ochronną z plastra i przykleić go na suche ubranie (brak kontaktu ze skórą) na wysokości klatki piersiowej (w bezpiecznej odległości od twarzy).

Przeciwwskazania:
Produkt jest przeciwskazany dla osób chorujących na astmę lub nadwrażliwych na którykolwiek ze składników preparatu. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek objawów alergicznych należy natychmiast odstawic preparat.

Plastry Aromactiv nie są wskazane do stosowania u dzieci w wieku poniżej 3 lat.

Uwagi:
Nie stosować bezpośrednio na skórę! Nie podgrzewać i nie wystawiać na bezpośredni kontakt z ogniem! Unikać kontaktu z oczami, nosem, jamą ustną, otwartymi ranami oraz skórą.