APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Blog

1
Pielęgnacja ciała w ciąży
opublikowano: 21-08-2018
2
Zamiast stać w długiej kolejce do apteki
opublikowano: 21-08-2018
3
Blizny to problem, który dotyka wielu osób
opublikowano: 22-08-2018
4
Męski problem
opublikowano: 23-08-2018
5
Kiedy pojawiają się problemy z włosami
opublikowano: 23-08-2018
6
Menopauza nie zawsze przebiega bezobjawowo
opublikowano: 25-08-2018
7
Szampon z drogerii czy szampon z apteki?
opublikowano: 25-08-2018
8
Poruszamy tematykę przekwitania
opublikowano: 26-08-2018
Theraflu Przeziębienie, 10 sasz Zobacz większe

Theraflu Przeziębienie, 10 sasz

3006663

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie



Lek stosowany do krótkotrwałego leczenia przekrwienia błony śluzowej nosa (zatkanego nosa), przekrwienia błony śluzowej zatok (ucisk w zatokach), związanego z takimi objawami przeziębienia i grypy, jak: bóle, ból głowy i (lub) gorączka.


Dawkowanie:

Osoby dorosłe i młodzież w wieku 15 lat: zalecana dawka to 1 sasz. co 4 -6 godz. zależnie od potrzeby. Nie więcej niż 4 sasz. na dobę. Zawartość jednej saszetki należy rozpuścić w 1 szklance gorącej wody. Przyjmować w postaci ciepłego naparu.


Działanie:

Paracetamol - działa przeciwgorączkowo i przeciwbólowo. Pseudoefedryna jest lekiem sympatykomimetycznym. Działając na receptory adrenergiczne w mięśniach gładkich naczyń krwionośnych obkurcza naczynia i w rezultacie zmniejsza przekrwienie błony śluzowej nosa, udrożnia nos i zatoki oboczne, zmniejsza ilość wydzieliny.


Skład:

Składniki aktywne zawarte w 1 sasz.: Paracetamol 500 mg, chlorowodorek pseudoefedryny 30 mg.