APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Blog

12
Pozbądź się rozstępów
opublikowano: 19-02-2019
11
Rzucanie palenia bez skutków ubocznych
opublikowano: 30-11-2018
10
Poznaj sposoby na wzmocnienie przed treningiem
opublikowano: 30-11-2018
9
Sprawdź, czego jeszcze nie wiesz o bliznach
opublikowano: 30-11-2018
8
Poruszamy tematykę przekwitania
opublikowano: 26-08-2018
7
Szampon z drogerii czy szampon z apteki?
opublikowano: 25-08-2018
6
Menopauza nie zawsze przebiega bezobjawowo
opublikowano: 25-08-2018
5
Kiedy pojawiają się problemy z włosami
opublikowano: 23-08-2018
4
Męski problem
opublikowano: 23-08-2018
3
Blizny to problem, który dotyka wielu osób
opublikowano: 22-08-2018
2
Zamiast stać w długiej kolejce do apteki
opublikowano: 21-08-2018
1
Pielęgnacja ciała w ciąży
opublikowano: 21-08-2018
Apap przeziebienie -  hot * 8 saszetek Zobacz większe

Apap przeziebienie - hot
8 saszetek

8180912

Lek w postaci proszku do rozpuszczania, wykazuje działanie przeciwgorączkowe, przeciwbólowe i udrożniające nos. Łagodzi objawy przeziębienia i grypy

Więcej szczegółów

9,99 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Apap Przeziębienie HOT- 8 saszetek

Skład
1 saszetka zawiera: paracetamol 650mg, kwas askorbowy 50mg, fenylefryny chlorowodorek 10mg, substancje pomocnicze: aspartam (E951), sacharoza

Działanie
Wykazuje działanie przeciwgorączkowe, przeciwbólowe i udrożniające nos. Łagodzi objawy przeziębienia i grypy

Wskazania
•Gorączka
•Bóle: głowy, gardła, mięśni, kostno-stawowe
•Katar
•Niedrożność nosa

Krótkotrwałe łagodzenie objawów przeziębienia, grypy i zakażeń grypopodobnych

Dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat:

1 saszetka co 4-6h (max 6 saszetek na dobę). Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance gorącej wody.

Przeciwwskazania:
•Nadwrażliwość na substancje czynne lub na aminy sympatykomimetyczne lub na którąkolwiek substancję pomocniczą preparatu.
•Niestabilna choroba wieńcowa.
•Zaburzenia rytmu serca.
•Wysokie ciśnienie tętnicze.
•Wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej i reduktazy methemoglobinowej.
•Ciężka niewydolność wątroby lub nerek.
•Wirusowe zapalenie wątroby.
•Choroba alkoholowa.
•Fenyloketonuria (ze względu na zawartość aspartamu).
•Nie należy stosować leku podczas leczenia inhibitorami MAO i w okresie do 2 tygodni po zaprzestaniu ich stosowania.
•Nie należy stosować leku w skojarzeniu z trójpierścieniowymi lekami przeciwdepresyjnymi.
•Nie stosować w czasie leczenia zydowudyną.
•Jaskra z wąskim kątem przesączania.
•Nadczynność tarczycy.
•Nie należy stosować preparatu w okresie ciąży.