Kategorie

Scholl Velvet Smooth * Elekt.pilnik do stóp * Głowica z morskimi minerałami - NOWOŚĆ ! Zobacz większe

Scholl Velvet Smooth
Elekt.pilnik do stóp
Głowica z morskimi minerałami - NOWOŚĆ !

9072706

Nowość  do szybkiego i latwego usuwania twardej skóry stóp

Więcej szczegółów

66,60 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Scholl Velvet Smooth diamond, Elektryczny pilnik do stóp x 1 sztuka

SCHOLL Velvet Smooth to innowacyjna metoda usuwania twardej skóry stóp. Metoda bardzo podobna do tej stosowanej w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Zestaw zawiera jedną głowicę, która wystarcza przeciętnie na 12 zabiegów

Opakowanie zawiera: 1 x elektroniczny pilnik, 1 x głowica obrotowa, 4 x baterie AA, 1 x osłona głowicy

Działanie:

Elektroniczny pilnik wyposażony jest w wymienne głowice obrotowe Micralumina™, który dzięki mikrogranulkom redukuje twardą skórę pokrywającą stopy. W ten sposób produkt przywraca gładkość i miękkość skórze już po pierwszym zastosowaniu. Posiada ergonomiczny uchwyt i odpowiednio ukształtowany pilnik, który dociera w zagłębienia stopy i dokładnie usuwa twardą skórę. Jest łatwy w obsłudze i przypomina profesjonalne pilniki wykorzystywane w salonach kosmetycznych. Jedna głowica wystarcza na 12 użyć, można wymienić głowice i kontynuować zabiegi.

Wskazania:

Produkt przeznaczony jest do stosowania w ramach domowego pedicure i usuwania twardej skóry stóp.

Sposób użycia:

Stosować zewnętrznie. Przed zastosowaniem należy zdjąć osłonę z głowicy. Przekręcić w lewo srebrną obręcz znajdującą się na urządzeniu, a następnie przesuwaj głowicę po twardej skórze. Stosować wyłącznie na suchą skórę stóp. Wyłączyć urządzenie przekręcając srebrną obręcz w prawo.

Produkty powiązane