APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Scholl * Dezodorant do stóp 3 w 1 * 150ml Zobacz większe

Scholl
Dezodorant do stóp 3 w 1
150ml

7054083

Profilaktyczne działanie. Utrzymuje stopy suche i świeże przez cały dzień.


Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Cechy
  • Potrójna skuteczność w ochronie stóp
  • Neutralizuje nieprzyjemny zapach
  • Pomaga utrzymać stopy suche
  • Ochrona stóp przed nieprzyjemnym zapachem do 24h
Dezodorant 3w1 marki Scholl jest idealnym rozwiązaniem w dziedzinie ochrony stóp. Eliminuje nieprzyjemny zapach, działa przeciwgrzybiczo oraz zapewnia suchość naszym stopom. Odpowiedzialne są za to aktywne składniki o działaniu pochłaniającym pot. Zatrzymują wydzielanie nieprzyjemnego zapachu i pomagają utrzymać stopy suche i świeże.

Wskazówki dotyczące zastosowania

Przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Trzymać pionowo około 10-15 cm z dala od suchej, czystej skóry i równomiernie rozpylić na stopach, zwracając szczególną uwagę na podeszwę stopy oraz obszar między palcami, gdzie stopy najbardziej się pocą.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Palenie wzbronione. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Chronić przed dziećmi. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Środki ostrożności: Stosować tylko zgodnie z przeznaczeniem. Tylko do użytku zewnętrznego. Nie wdychać. Rozmyślne nadużycie przez świadome wytwarzanie wysokich stężeń i wdychanie zawartości może być szkodliwe lub śmiertelne. Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę. Jeśli podrażnienie będzie postępowało, przerwać stosowanie. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku kontaktu z oczami, wypłukać je natychmiast wodą i zasięgnąć porady lekarza.