APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Scholl * Fresh Step Antyperspirant * 150 ml Zobacz większe

Scholl
Fresh Step Antyperspirant
150 ml

7021482

Natychmiast neutralizuje nieprzyjemny zapach i pomaga utrzymać suche stopy.

Chroni przed nadmiernym poceniem poprzez działanie osuszające. Scholl Fresh Step Antyperspirant do stóp w spray’u natychmiast neutralizuje nieprzyjemny zapach dzięki formułę Tri-Active oraz zapewnia 24-godzinną ochronę stóp przed nieprzyjemnym zapachem.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Cechy
  • Delikatny zapach.
  • Ochrona przed nadmiernym poceniem.
  • Odpowiedni dla osób z cukrzycą lub ze słabym krążeniem krwi.

Wskazówki dotyczące zastosowania

Przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Trzymać pionowo około 10-15 cm z dala od suchej, czystej skóry i równomiernie rozpylić na stopach, zwracając szczególną uwagę na podeszwę stopy oraz obszar między palcami, gdzie stopy najbardziej się pocą.

Składniki

Butane, Isobutane, Propane, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Aluminum Chlorohydrate, Disteardimonium Hectorite, Parfum, Propylene Carbonate, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Coumarin, Limonene, Eugenol, Cinnamyl Alcohol.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Pojemnik pod ciśnieniem: chronić przed słońcem i nagrzaniem powyżej temperatury 50°c. Nie przekłuwać ani nie spalać, także po zużyciu. Nie przechowywać w pobliżu źródeł zapłonu - nie palić tytoniu. Nie rozpylać nad otwartym płomieniem lub żarzącym się materiałem. Trzymać z dala od oczu. Stosować tylko zgodnie z przeznaczeniem. Nie wdychać. Nie rozpylać na zmienioną chorobowo lub podrażnioną skórę. Jeżeli podrażnienie będzie postępowało, przerwać stosowanie. Chronić przed dziećmi. Skrajnie łatwopalny. Ten produkt NIE MOŻE BYĆ STOSOWANY przez diabetyków i osoby ze słabym krążeniem krwi.