APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Scholl * Preparat na grzybicę paznokci * 3,8 ml Zobacz większe

Scholl
Preparat na grzybicę paznokci
3,8 ml

9052126

Wygodny produkt o wielu zaletach. Przeznaczony do leczenia łagodnych infekcji grzybiczych paznokci. Pomaga zapobiegać rozprzestrzenianiu się zakażenia.


Więcej szczegółów

49,66 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Cechy
  • Do samodzielnej terapii w domu w celu leczenia łagodnych stanów grzybicy paznokcia.
  • Zaawansowana formuła wnikająca w głąb paznokcia, niszcząc infekcję u źródeł jej powstania.
  • Pomaga zapobiegać rozprzestrzenianiu się zakażenia.

Scholl Preparat na grzybicę paznokci to unikalny preparat. Jest łatwy w użyciu i posiada dwuetapowy system leczenia łagodnej grzybicy paznokci, zapobiegający rozprzestrzenianiu infekcji i nawrotom choroby. Jego specjalnie opracowana receptura penetruje paznokieć, by zniszczyć grzybicę paznokci w miejscu ich powstawania. Preparat pomaga zapobiegać rozprzestrzenianiu się infekcji oraz chronić przed nawrotami zakażenia. Zawsze zapoznaj się z treścią instrukcji.

Dodatkowe informacje

Preparat na grzybicę paznokci Scholl to wyjątkowy system do leczenia grzybicy paznokci. Łatwy w zastosowaniu płyn opracowano tak, by wnikał w głąb paznokcia. To przebadany klinicznie, skuteczny i dostępny bez recepty preparat, który może być stosowany w domu. Testowany dermatologicznie.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Unikać kontaktu z oczami i skórą. Przerwać sotosowanie, jeśli wystąpi podrażnienie. Po użyciu dokładnie dokręcić nakrętkę w celu zamknięcia opakowania. Aby zapobiec rozprzestrzenianiu się infekcji, nigdy nie stosuj tego samego pilnika dwa razy. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nie stosować na otwarte rany ani na uszkodzoną lub podrażnioną skórę, a także w przypadku jakichkolwiek innych schorzeń stóp. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C.