APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Scholl * Velvet Smooth elektroniczny pilnik do stóp z głowicą gruboziarnista i szczoteczką złuszczającą Zobacz większe

Scholl
Velvet Smooth elektroniczny pilnik do stóp z głowicą gruboziarnista i szczoteczką złuszczającą

9085954

Gładkie stopy bez wysiłku, nawet w przypadku bardzo twardej skóry. Ergonomicznie ukształtowany, miękki w dotyku uchwyt. Znajdujące się na głowicach mikrogranulki dokładnie usuwają obszary twardej skóry i sprawiają, że stopy są piękne i idealnie gładkie.

Więcej szczegółów

119,99 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Cechy
  • Usuwa stwardniałą skórę i złuszcza suchy naskórek.
  • Złuszcza suchy naskórek
  • Idealny do bezpiecznego usuwania stwardniałej skóry stóp w domowym zaciszu.

Gruboziarnista głowica obrotowa usuwa stwardniały naskórek tworzący się na stopach. Elektroniczny pilnik stanowi nowoczesną metodę usuwania stwardniałej skóry. Zostaw swoją ręczną tarkę do stóp tam, gdzie jej miejsce – w szufladzie. Elektroniczny pilnik pozwoli Ci osiągnąć zadowalające rezultaty szybko i bez wysiłku. Ergonomiczny kształt ułatwia obsługę. Dwie prędkości pozwalają dopasować działanie do Twoich potrzeb. Używaj złuszczających szczoteczek, by delikatnie usuwać suchą, łuszczącą się skórę na stopach i w dolnym obszarze nóg. Wymaga czterech baterii AA.

Dodatkowe informacje

Dla jedwabistych i gładkich, pięknych stóp. Powierzchnia głowicy pielęgnacyjnej Velvet Smooth™ jest pokryta wytrzymałymi mikrościernymi cząsteczkami i drobnymi, diamentowymi kryształkami. Usuwa nawet najbardziej stwardniałą skórę i pozostawia skórę zauważalnie gładszą i bardziej miękką. Używaj złuszczających szczoteczek, by delikatnie usuwać suchą, łuszczącą się skórę na stopach i w dolnym obszarze nóg. Wspomaga działanie substancji nawilżających i utrzymanie efektu gładkiej, miękkiej skóry.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Przeznaczony do stosowania jedynie do twardej skóry na stopach. Stosować jedynie na suchej (nie mokrej) skórze. Nie stosuj urządzenia do innych części ciała. Stosować tylko zgodnie z przeznaczeniem. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Nie stosować w tym samym miejscu jednorazowo dłużej niż 3-4 sekundy. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Produkt nie jest odpowiedni dla diabetyków lub osób ze słabym krążeniem krwi.