APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Scholl Velvet Smooth * Elekt. pilnik do stóp Diamond  Różowy Zobacz większe

Scholl Velvet Smooth
Elekt. pilnik do stóp Diamond Różowy

9074827

Nowość do szybkiego i łatwego usuwania twardej skóry stóp

Więcej szczegółów

58,88 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Gładkie i zadbane stopy.

SCHOLL Velvet Smooth elektroniczny pilnik do stóp to innowacyjna metoda usuwania twardej skóry stóp. Metoda bardzo podobna do tej stosowanej w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych. Zestaw zawiera jedną głowicę, która wystarcza przeciętnie na 12 zabiegów.

Skład

Opakowanie zawiera: 1 x elektroniczny pilnik, 1 x głowica obrotowa, 4 x baterie AA, 1 x osłona głowicy

Działanie

Elektroniczny pilnik wyposażony jest w wymienne głowice obrotowe Micralumina™, który dzięki mikrogranulkom redukuje twardą skórę pokrywającą stopy. W ten sposób produkt przywraca gładkość i miękkość skórze już po pierwszym zastosowaniu. Posiada ergonomiczny uchwyt i odpowiednio ukształtowany pilnik, który dociera w zagłębienia stopy i dokładnie usuwa twardą skórę. Jest łatwy w obsłudze i przypomina profesjonalne pilniki wykorzystywane w salonach kosmetycznych. Jedna głowica wystarcza na 12 użyć, można wymienić głowice i kontynuować zabiegi.

Wskazania

Produkt przeznaczony jest do stosowania w ramach domowego pedicure i usuwania twardej skóry stóp.

Sposób użycia

Stosować zewnętrznie. Przed zastosowaniem należy zdjąć osłonę z głowicy. Przekręcić w lewo srebrną obręcz znajdującą się na urządzeniu, a następnie przesuwaj głowicę po twardej skórze. Stosować wyłącznie na suchą skórę stóp. Wyłączyć urządzenie przekręcając srebrną obręcz w prawo.  

Produkty powiązane