APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Tena Wet Wipe * chusteczki * oczyszczająco - nawilżające * 48 sztuk Zobacz większe

Tena Wet Wipe
chusteczki
oczyszczająco - nawilżające
48 sztuk

7057146

Miękkie i wytrzymałe chusteczki 3w1 nasączone balsamem, oczyszczają skórę, pielęgnują ją i chronią jednocześnie - dla osób cierpiących na nietrzymanie moczu.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

TENA WET WIPES 3w1 to produkt, który nie tylko dokładnie oczyszcza skórę z nieczystości, ale również przyczynia się do jej odbudowy i ochrony.

Nie zawiera alkoholu i charakteryzuje się przyjemnym zapachem.

Miękkie i wytrzymałe chusteczki 3-w-1 zostały nasączone balsamem, który oczyszcza skórę, pielęgnuje ją i chroni jednocześnie. W prosty i skuteczny sposób sprawia, że podrażnione miejsca intymne są odpowiednio oczyszczone i pielęgnowane.

-Stosowane przede wszystkim do pielęgnacji skóry w okolicy krocza osób cierpiących na nietrzymanie moczu, zwłaszcza przy zmianie produktu chłonnego. Mogą być używane również do pielęgnacji całego ciała
-Wystarczy jedno przetarcie, aby oczyścić duży obszar skóry

-System wyciągania chusteczek przy użyciu jednej ręki zapobiega dotykaniu kolejnej sztuki, a tym samym minimalizuje ryzyko wystąpienia zakażenia krzyżowego
-Pomagają utrzymać naturalne pH skóry; testowane dermatologicznie; lekko perfumowane

TENA WET WIPES Wskazania: Chusteczki należy stosować w celu oczyszczania i pielęgnacji skóry krocza oraz całego ciała.

TENA WET WIPES Sposób użycia: Stosować miejscowo, delikatnie przecierając wymagającą oczyszczenia skórę chusteczką. Po wykorzystaniu wyrzucić ją do kosza.