APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Sól do stóp * 550 g Zobacz większe

Sól do stóp
550 g

6235301

Sól do kąpieli stóp o właściwościach odprężąjąco-relaksujących,chroni narażony na działanie grzybów naskórek

Więcej szczegółów

8,00 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

 

 

 

 

Sól do stóp RELAKS przeciw poceniu 550g

Producent: BINGO

Kod BLOZ7:  6235301

Dostępność: Niedostępny 

Ostatnio dostępny: 15.05.2015

------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

-------------------------------------------------------------------------------- 

Sól do stóp RELAKS przeciw poceniu 550g - odprężenie i komfort dla stóp 

Problemy z nadmiernym poceniem stóp, a także uczucie "ciężkości" pojawiają się bardzo często niezależnie od pory roku. Z tego typu problemami bardzo dobrze radzi sobie Sól do stóp RELAKS przeciw poceniu 550g. Jest to naturalny produkt, który pozwala poczuć się komfortowo w każdej sytuacji. Sól zawiera liczne składniki, zapewniające pielęgnacje i ulgę zmęczonym i opuchniętym stopom.


Sól do stóp RELAKS przeciw poceniu 550g pomaga także regenerować i chronić zniszczony i narażony na działanie grzybów naskórek. Produkt działa odprężająco, zmniejsza obrzęk, hamuje pocenie, chroni pięty przed pękaniem i poprawia ogólny wygląd stóp. W składzie soli znalazły się składniki zapewniające efektywność działania: wyciąg z mięty, olejek miętowy, siarczan magnezu, siarczan glinowo-potasowy.

Sól do stóp RELAKS przeciw poceniu 550g jest bardzo wygodna w zastosowaniu. Do naczynia z chłodną wodą wystarczy wsypać jedną nakrętkę soli, a następnie dokładnie wymieszać zawartość. W tak przygotowanej należy moczyć stopy przez co najmniej 15 minut, a następnie dokładnie je osuszyć. Czynność tę należy powtarzać codziennie przez 7-14 dni. Stopy można moczyć profilaktycznie w soli w czasie upalnych dni.