APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Aparat korekcyjny MARCIN II (na dzień) Zobacz większe

Aparat korekcyjny MARCIN II (na dzień)

7000183

Aparat korekcyjny stosowany w profilaktyce palucha koślawego(HalluxValgus)

Więcej szczegółów

17,25 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

APARAT KOREKCYJNY MARCIN II (na dzień)

Aparat korekcyjny Marcin II, to prosty w użyciu, wykonany z przyjaznego skórze materiału produkt, który noszony w ciągu dnia w ogóle nie przeszkadza w chodzeniu. Aparat stosowany jest w profilaktyce i leczeniu palucha koślawego (Hallux Valgus).

W opakowaniu znajdują się 2 sztuki klinów oraz 2 kołeczki.

Działanie: Aparat korekcyjny Marcin II, to innowacyjny produkt korekcyjny, który może być swobodnie używany w trakcie chodzenia, a regularne stosowanie w ciągu dnia daje możliwość zapobiegania i leczenia palucha koślawego. Aparat wykonany jest z miękkiego, przyjaznego skórze materiału w cielistym kolorze. Rozmiar aparatu Marcin II jest uniwersalny i pasujący do każdej stopy. Do aparatu korekcyjnego "Marcin II"- jako jedynego z grupy klinów międzypalcowych - dołączono kołeczki rozporowe, stosowane w zależności od rozległości wady.

Sposób użycia: Po umyciu stóp i przeprowadzeniu gimnastyki (Chwycić dłońmi duży i mały palec stopy i rozciągać w przeciwnych kierunkach (na zewnątrz) do wystąpienia granic bólu, wytrzymać kilka sekund. Ćwiczenie powtórzyć kilka razy.) Zakładamy aparat na stopy.

Aparat należy umieścić między I a II palcem stopy, otworami do góry i węższą częścią do wnętrza stopy. Do aparatu dołączone są kołeczki, które umieszczając w otworach stosuje się w zależności od rozległości wady.