APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Doppelherz Activ * Na włosy i skórę - Regeneracja * 30 kapsułek Zobacz większe

Doppelherz Activ
Na włosy i skórę - Regeneracja
30 kapsułek

8309361

Preparat jest szczególnie zalecany w przypadku tendencji do wypadania włosów lub skłonności do cellulitu, wspomaga regenerację mieszków włosowych i odnowę komórek skóry.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Zastosowanie

Preparat jest szczególnie zalecany w przypadku tendencji do wypadania włosów lub skłonności do cellulitu. Dostarcza skórze substancji odżywczych i nawilżających oraz regenerujących: kolagen, krzem, biotynę, witaminy C i E, bromelainę z ananasa oraz substancje sprzyjające jędrności skóry: CLA i L-karnitynę.

Działanie
Krzem to składnik mineralny, występujący naturalnie we włosach i skórze, który wpływa na zachowanie ich odpowiedniej struktury i wyglądu. Biotyna odgrywa kluczową rolę w zachowaniu zdrowia skóry i dobrej kondycji włosów. Wspomaga metabolizm komórkowy, regenerację mieszków włosowych i odnowę komórek skóry. Kolagen odpowiada w skórze za utrzymanie jej elastyczności i jędrności. Bromelaina to naturalny enzym pochodzący z owoców ananasa, który sprzyja rozbijaniu cząsteczek białka i regeneracji komórkowej. CLA – sprzężony kwas linolenowy – należy do niezbędnych wielonienasyconych kwasów tłuszczowych i wraz z L-karnityną uczestniczy w metabolizmie tłuszczów i przemianach energetycznych w komórkach. Witamina C pełni rolę w wytwarzaniu kolagenu w skórze i wspólnie z witaminą E chroni skórę przed wolnymi rodnikami tlenowymi. Miedź pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu tkanki łącznej oraz pigmentacji skóry i barwy włosów.

Preparat o podwójnym działaniu:
wspomaga funkcje mieszków włosowych i kondycję włosów,
poprawia wygląd i jędrność skóry.