APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Blog

4 FLEX * 40 saszetek Zobacz większe

4 FLEX
40 saszetek

8588941

Ultranowoczesny, łatwo przyswajalny hydrolizat kolagenu wspomagający utrzymanie zdrowych stawów i kości  oraz masy mięśniowej

Więcej szczegółów

47,94 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Najważniejsze zalety

- 4Flex jako jedyny na polskim rynku zawiera unikalny kolagen – FORTIGEL®
- Aż 95% cząsteczek FORTIGEL wchłania się i gromadzi głównie w tkance chrzęstnej. Potwierdzają to dowody naukowe
- Posiada Witaminę C pomagającą w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki

Właściwości:
4Flex to najwyższa zawartość czystego kolagenu na rynku! Odżywienie tkanki chrzęstnej. Proszek w poręcznej saszetce do rozpuszczania w wodzie, mleku lub jogurcie.

- czyste proteiny,
- bez cholesterolu,
- bez glutenu,
- bez tłuszczu.

4Flex to ultranowoczesny, łatwo przyswajalny hydrolizat kolagenu naturalnego pochodzenia. Zawarte w nim bioaktywne peptydy odżywiają tkankę chrzęstną. Pomagają utrzymać zdrowe kości wspierają wzrost i utrzymanie masy mięśniowej. Kolagen stanowi budulec macierzy chrząstki (95%).


Preparat jest doskonale przyswajalny. Zawarte w nim bioaktywne peptydy kolagenowe są wchłaniane w formie aktywnej. Szybko docierają do tkanki chrzęstnej, gdzie są absorbowane.

Skład:
Jedna saszetka 4Flex zawiera 10 g hydrolizatu kolagenu Fortigel®.

Stosowanie:
Zalecane spożycie: 1 saszetka dziennie, należy rozpuścić w 100 ml wody, mleka lub jogurtu. Zaleca się regularne stosowanie przez dłuższy czas (minimum 3 miesiące). Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Saszetkę 4Flex możesz mieć zawsze przy sobie - w pracy, w podróży, w czasie aktywności fizycznej – od spaceru po trening.

Przeciwskazania:
Preparat przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych. Kobiety w ciąży i matki karmiące piersią przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonej diety są niezbędne dla zachowania dobrego stanu zdrowia. 4Flex należy przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.


Opakowanie:
40 saszetek  

Produkty powiązane