APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Biotebal* tabl.* 5 mg* 90 tabl.* blistry Zobacz większe

Biotebal - 5 mg
90 tabletek

8461903

Produkt leczniczy stosowany w niedoborach biotyny. przy wypadaniu włosów, zaburzeń wzrostu paznokci .Ogranicza wypadanie włosów, zmniejsza ich łamliwość oraz reguluje prawidłowy wzrost

Więcej szczegółów

62,08 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Działanie: Unikalny lek na polskim rynku z najwyższą dostępną dawką biotyny (5mg). Ogranicza wypadanie włosów, zmniejsza ich łamliwość oraz reguluje prawidłowy wzrost u osób z niedoborem biotyny .

Lek należy do grupy preparatów witaminowych. Wchodząca w jego skład biotyna jest witaminą rozpuszczalną w wodzie, zaliczaną do grupy witamin B.

Lek Biotebal 5 mg może być stosowany w wynikających z niedoboru biotyny przypadkach: wypadania włosów, zaburzeń wzrostu paznokci i włosów oraz ich nadmiernej łamliwości oraz stanów zapalnych skóry zlokalizowanych wokół oczu, nosa, ust.

Biotyna wspomaga procesy powstawania keratyny i różnicowania się komórek naskórka oraz włosów i paznokci, poprawiając ich stan.

Skład:

Substancją czynną leku jest biotyna. Jedna tabletka zawiera 5 mg biotyny. Ponadto lek zawiera: sorbitol, magnezu stearynian, krzemionkę koloidalną.

Dawkowanie:

Lek Biotebal należy stosować zgodnie z informacją zawartą w tej ulotce. W przypadku wątpliwości należy skontaktować się z lekarzem. Zwykle stosuje się 2,5 mg do 5 mg na dobę. Uwaga: lek należy stosować regularnie.