APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Maxigra Go
Sildenafil 25mg
4 tabletki

8045636

Preparat zawierający sildenafil przeznaczony dla mężczyzn mających problemy z zaburzoną erekcją 

MAXIGRA GO jest preparatem wpływającym na układ moczowo-płciowy i hormony płciowe o właściwościach ułatwiających osiągnięcie erekcji oraz zwiększających napływ krwi do prącia. Lek należy stosować w leczeniu zaburzeń erekcji.

Więcej szczegółów

15,42 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Skład:

sildenafil (sildenafilum)

Wskazania:

Preparat przeznaczony dla mężczyzn mających problemy z zaburzoną erekcją (niezdolność uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego).

Działanie:

Sildenafil to silny selektywny inhibitor swoistej dla cGMP fosfodiesterazy typu 5 (PDE5), która odpowiada za rozkład cGMP w ciałach jamistych. Dzięki działaniu obwodowemu przyczynia się do powstania erekcji. Nie wykazuje bezpośredniego działania zwiotczającego na izolowane ludzkie ciała jamiste ale istotnie zwiększa rozkurczające oddziaływanie tlenku azotu na tę tkankę. W trakcie pobudzenia seksualnego, gdy dochodzi do aktywacji przemian metabolicznych, w których biorą udział tlenek azotu i cGMP, zablokowanie aktywności PDE5 przez sildenafil wywołuje zwiększenie ilości cGMP w ciałach jamistych. Stymulacja seksualna jest wymagana, aby sildenafil mógł działać w prawidłowy sposób. Sildenafil powoduje niewielkie i przejściowe obniżenie ciśnienia krwi, w większości przypadków bez istotnego znaczenia klinicznego.

Przeciwwskazania:

  • nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą
  • jednoczesne stosowanie sildenafilu z lekami uwalniającymi tlenek azotu (np. azotynem amylu) lub azotanami w jakiejkolwiek postaci
  • sildenafilu nie należy stosować u mężczyzn, u których aktywność seksualna nie jest wskazana (np. u pacjentów z ciężkimi chorobami układu sercowo-naczyniowego, takimi jak niestabilna dusznica bolesna lub ciężka niewydolność serca)
  • sildenafil jest przeciwwskazany u pacjentów, którzy utracili wzrok w jednym oku w wyniku nietętniczej przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego niezależnie od tego, czy miało to związek, czy też nie, z wcześniejszą ekspozycją na inhibitor PDE5
  • przeciwwskazane jest stosowanie leku u pacjentów z ciężką niewydolnością wątroby, hipotonią (ciśnienie tętnicze krwi < 90/50 mmHg), po niedawno przebytym udarze lub zawale serca oraz u pacjentów z dziedzicznymi zmianami degeneracyjnymi siatkówki, takimi jak retinitis pigmentosa (niewielka część tych pacjentów ma genetycznie uwarunkowane zaburzenia fosfodiesterazy siatkówki) - nie określono bezpieczeństwa stosowania sildenafilu u tych pacjentów

Dawkowanie Maxigra Go:
Doustnie. Zwyczajowa dawka zawiera 25 mg podawane na ok. 1 h przed planowanym stosunkiem seksualnym. Dawkę można zmniejszyć lub zwiększyć w zależności od potrzeb pacjenta po konsultacji z lekarzem. Nie należy przekraczać 100 mg na dobę.

Nasze życie jest pełne napięć i obfituje w stresowe sytuacje, a to często prowadzi pośrednio do kłopotów zdrowotnych intymnej natury. Coraz częściej mamy do czynienia z koniecznością wspomagania potencji u mężczyzn środkami farmakologicznymi - takim lekiem na potencję jest Maxigra Go. Miętowe tabletki Maxigra Go są środkiem stosowanym w leczeniu impotencji, powodującej niemożność odbycia efektywnego stosunku płciowego z powodu nieuzyskania erekcji.

Udane współżycie seksualne za sprawą leku na potencję Maxigra Go!

Maxigra Go to tabletki sprzedawane bez recepty, które poprawiają sprawność seksualną mężczyzn, a także zwiększają ich zdolność do prokreacji. Lek bardzo dobrze wchłania się z przewodu pokarmowego i ma krótkotrwałe działanie, dlatego powinien być zażywany godzinę przed planowanym stosunkiem, gdyż jego maksymalne stężenie w organizmie jest osiągane po około 60 minutach. Maxigra Go występuje w formie niewielkich tabletek przeznaczonych do rozgryzania i żucia. Lek ten jest dostępny bez recepty w opakowaniach zawierających 2 lub 4 tabletki. W opinii wielu użytkowników, lek Maxigra to doskonale sprawdzający się w działaniu specyfik, poprawiający jakość zbliżeń seksualnych, nawet u mężczyzn w podeszłym wieku. Maxigra oraz inne tabletki o podobnym działaniu, zawierające w składzie sildenafil w dawce 25mg, są w naszej Aptece Aptisan dostępne bez recepty, a ich cena jest bardzo atrakcyjna. Trzeba jeszcze dodać, że tabletki Maxigra nie powinny być przyjmowane częściej, niż raz na dobę. Jeżeli Twój sex nie spełnia oczekiwań Twoich lub partnerki, zapoznaj się z przygotowaną przez nas ofertą leków na potencję sprzedawanych bez recepty i pozbądź się kłopotu. Jeśli zastanawiasz się, gdzie kupić tabletki Maxigra i jaka jest ich cena w aptece, odpowiedzi znajdziesz na naszej stronie. Apteka internetowa Aptisan to dobre miejsce na zakup tabletek na potencję Maxigra. Zapewniamy, że lek zostanie wysłany szybko i dyskretnie.

Produkty powiązane