APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Inventum 25 mg * tabletki do rozgryzania i żucia * 4 tabletki Zobacz większe

Inventum 25 mg
tabletki do rozgryzania i żucia
4 tabletki

4323555

Produkt leczniczy jest wskazany do stosowania u dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji, czyli niezdolnością uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego.

Więcej szczegółów

16,03 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Poprawa jakości współżycia seksualnego

Skład

 • Substancją czynną leku Inventum jest syldenafil.
  • Każda tabletka leku Inventum zawiera 25 mg syldenafilu.
 • Ponadto lek zawiera:
  • Polakrylin potasu, wodę oczyszczoną, magnezu stearynian, krzemionkę koloidalną bezwodną, aspartam, kroskarmelozę sodową, aromat mięty pieprzowej, laktozę jednowodną, powidon K-30.


Wskazania i działanie
Produkt leczniczy jest wskazany do stosowania u dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji, czyli niezdolnością uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego.
W celu skutecznego działania produktu leczniczego Inventum niezbędna jest stymulacja seksualna.

Przeciwwskazania

 • Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.
 • Ze względu na wpływ syldenafilu na przemiany metaboliczne, w których biorą udział tlenek azotu i cykliczny guanozynomonofosforan (cGMP) nasila on hipotensyjne działanie azotanów. Przeciwwskazane jest zatem równoczesne stosowanie syldenafilu z lekami uwalniającymi tlenek azotu (takimi jak azotyn amylu) lub azotanami w jakiejkolwiek postaci.
 • Jednoczesne stosowanie inhibitorów PDE5, w tym syldenafilu, i leków pobudzających cyklazę guanylową, takich jak riocyguat, jest przeciwwskazane, ponieważ może prowadzić do objawowego niedociśnienia tętniczego.
 • Produktów przeznaczonych do leczenia zaburzeń erekcji, w tym syldenafilu nie należy stosować u mężczyzn, u których aktywność seksualna nie jest wskazana (np. pacjenci z ciężkimi schorzeniami układu sercowo-naczyniowego, takimi jak niestabilna dławica piersiowa lub ciężka niewydolność serca).
 • Produkt leczniczy jest przeciwwskazany u pacjentów, którzy utracili wzrok w jednym oku w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego (ang. Non-arteritic anterior ischaemic optic neuropathy, NAION) niezależnie od tego, czy miało to związek, czy nie miało związku z wcześniejszą ekspozycją na inhibitor PDE5.
 • Nie badano bezpieczeństwa stosowania syldenafilu w następujących grupach pacjentów: pacjentów z ciężką niewydolnością wątroby, hipotonią (ciśnienie krwi < 90/50 mm Hg), po niedawno przebytym udarze lub zawale serca oraz ze stwierdzonymi dziedzicznymi zmianami degeneracyjnymi siatkówki, takimi jak retinitis pigmentosa (niewielka część tych pacjentów ma genetycznie uwarunkowane nieprawidłowości fosfodiesterazy siatkówki). Stosowanie syldenafilu u tych pacjentów jest przeciwwskazane.


Dawkowanie

Lek należy zawsze stosować zgodnie z zaleceniami lekarza. W razie wątpliwości należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą.

 • Zalecana dawka początkowa wynosi 25 mg.
 • Leku Inventum nie należy stosować częściej niż raz na dobę.
 • Inventum powinno być przyjęte na około godzinę przed planowaną aktywnością seksualną. Tabletkę należy rozgryźć i żuć do rozpuszczenia.
 • W przypadku wrażenia, że działanie leku Inventum jest za mocne lub za słabe, należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.
 • Inventum umożliwia osiągnięcie erekcji jedynie pod warunkiem pobudzenia seksualnego. Czas, po którym występuje działanie leku Inventum jest różny u różnych pacjentów, zwykle wynosi od pół godziny do jednej godziny. Działanie może nastąpić później, jeśli lek zostanie przyjęty po obfitym posiłku.
 • Należy skontaktować się z lekarzem, gdy po zażyciu leku Inventum nie dochodzi do erekcji lub, gdy czas trwania wzwodu nie jest wystarczający do odbycia stosunku płciowego.


Działania niepożądane

Jak każdy lek, także Inventum może wywoływać działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią. Działania niepożądane zgłaszane w związku ze stosowaniem leku Inventum są zwykle łagodnie lub umiarkowanie nasilone i krótkotrwałe.

 • Jeśli w czasie stosunku płciowego lub po nim pacjent odczuwa ból w klatce piersiowej:
  • powinien przyjąć półsiedzącą pozycję i spróbować się rozluźnić,
  • nie powinien pod żadnym pozorem przyjmować azotanów w celu złagodzenia bólu w klatce piersiowej,
  • powinien natychmiast skontaktować się z lekarzem.
 • Wszystkie leki, w tym Inventum, mogą wywoływać reakcje alergiczne. Należy natychmiast skontaktować się z lekarzem, jeśli u pacjenta po zażyciu leku Inventum wystąpią następujące objawy:
  • nagły świszczący oddech, trudności w oddychaniu lub zawroty głowy, obrzęk powiek, twarzy, warg lub gardła.
 • Istnieją doniesienia o nadmiernie przedłużających się i czasem bolesnych wzwodach po przyjęciu leku Inventum. Jeśli wzwód utrzymuje się ponad 4 godziny, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem.
 • Jeśli u pacjenta nagle wystąpi pogorszenie widzenia lub utrata wzroku, powinien on zaprzestać przyjmowania leku Inventum i natychmiast skontaktować się z lekarzem.
 • Bardzo częstym działaniem niepożądanym (występującym częściej niż u 1 na 10 pacjentów) jest ból głowy.
 • Częste działania niepożądane (występujące u 1 na 10 do 100 pacjentów) to: nagłe zaczerwienienie twarzy, niestrawność, zaburzenia widzenia (widzenie z kolorową poświatą, nadwrażliwość na światło, niewyraźne widzenie lub zmniejszenie ostrości widzenia), uczucie zatkania nosa, zawroty głowy.
 • Niezbyt częste działania niepożądane (występujące u 1 na 100 do 1000 pacjentów) to: wymioty, nudności, suchość w jamie ustnej, wysypka skórna, krwawienie do tylnej części oka, podrażnienie oka, przekrwienie oczu, ból oczu, podwójne widzenie, zmiana odczuwania w oku , nieregularne lub szybkie bicie serca, bóle mięśni, senność, osłabione czucie dotyku, zawroty głowy, dzwonienie w uszach, ból w klatce piersiowej oraz uczucie zmęczenia.
 • Rzadkie działania niepożądane (występujące u 1 na 1000 do 10 000 pacjentów) to: nadciśnienie tętnicze, niedociśnienie, omdlenia, udar, krwawienie z nosa oraz nagłe osłabienie lub utrata słuchu.
 • Działanie niepożądane o nieustalonej częstości: drgawki lub napady padaczkowe i ciężkie reakcje skórne charakteryzujące się wysypki

Tabletki Inventum są środkiem farmakologicznym, który pozwala mężczyznom zwiększyć swoje możliwości seksualne, a co za tym idzie, odczuwać większą przyjemność ze zbliżeń intymnych. Inventum lek na potencję jest sprzedawany bez recepty, w opakowaniach po dwie lub cztery tabletki, zawierające w składzie sildenafil. Ich cena jest niska, a działanie zaskakująco szybkie - Inventum na potencję przyjmuje się około 30 minut do godziny przed planowaną aktywnością seksualną. Wynika to z tego, że substancja jaką jest sildenafil w dawce 25 mg, przynosi rezultaty już po krótkiej chwili. Warto zaznaczyć, że efekty pojawią się nieco później, jeżeli tabletki zostaną przyjęte w czasie spożywania posiłku. Pamiętać należy również, że preparat zadziała dopiero podczas stymulacji seksualnej. Te niewielkie tabletki przeznaczone do rozgryzania i żucia mają miętowy smak, przypominający zwykłą gumę. Można je zawsze mieć przy sobie i dyskretnie przyjmować, kiedy zajdzie taka potrzeba. Nasza internetowa Apteka Aptisan prowadzi sprzedaż leku Inventum na erekcję, gwarantując Klientom błyskawiczną wysyłkę wprost pod wskazany adres. Zapraszamy Cię do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą skierowaną do mężczyzn, zmagających się z problemami natury intymnej. Można o nich zapomnieć w prosty sposób, sięgając po Inventum tabletki. Lepsze życie seksualne ma korzystny wpływ na samopoczucie i zdrowie, dlatego zadbaj o nie już teraz!

Produkty powiązane