APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Maxigra Go
Sildenafil 25mg
2 tabletki

8045632

Preparat zawierający sildenafil przeznaczony dla mężczyzn mających problemy z zaburzoną erekcją 

MAXIGRA GO jest preparatem wpływającym na układ moczowo-płciowy i hormony płciowe o właściwościach ułatwiających osiągnięcie erekcji oraz zwiększających napływ krwi do prącia. Lek należy stosować w leczeniu zaburzeń erekcji.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Skład:
sildenafil (sildenafilum)

Wskazania:
Preparat przeznaczony dla mężczyzn mających problemy z zaburzoną erekcją (niezdolność uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego).

Działanie:
Sildenafil to silny selektywny inhibitor swoistej dla cGMP fosfodiesterazy typu 5 (PDE5), która odpowiada za rozkład cGMP w ciałach jamistych. Dzięki działaniu obwodowemu przyczynia się do powstania erekcji. Nie wykazuje bezpośredniego działania zwiotczającego na izolowane ludzkie ciała jamiste ale istotnie zwiększa rozkurczające oddziaływanie tlenku azotu na tę tkankę. W trakcie pobudzenia seksualnego, gdy dochodzi do aktywacji przemian metabolicznych, w których biorą udział tlenek azotu i cGMP, zablokowanie aktywności PDE5 przez sildenafil wywołuje zwiększenie ilości cGMP w ciałach jamistych. Stymulacja seksualna jest wymagana, aby sildenafil mógł działać w prawidłowy sposób. Sildenafil powoduje niewielkie i przejściowe obniżenie ciśnienia krwi, w większości przypadków bez istotnego znaczenia klinicznego.

Przeciwwskazania:
- nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą
- jednoczesne stosowanie sildenafilu z lekami uwalniającymi tlenek azotu (np. azotynem amylu) lub azotanami w jakiejkolwiek postaci
- sildenafilu nie należy stosować u mężczyzn, u których aktywność seksualna nie jest wskazana (np. u pacjentów z ciężkimi chorobami układu sercowo-naczyniowego, takimi jak niestabilna dusznica bolesna lub ciężka niewydolność serca)
- sildenafil jest przeciwwskazany u pacjentów, którzy utracili wzrok w jednym oku w wyniku nietętniczej przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego niezależnie od tego, czy miało to związek, czy też nie, z wcześniejszą ekspozycją na inhibitor PDE5
- przeciwwskazane jest stosowanie leku u pacjentów z ciężką niewydolnością wątroby, hipotonią (ciśnienie tętnicze krwi < 90/50 mmHg), po niedawno przebytym udarze lub zawale serca oraz u pacjentów z dziedzicznymi zmianami degeneracyjnymi siatkówki, takimi jak retinitis pigmentosa (niewielka część tych pacjentów ma genetycznie uwarunkowane zaburzenia fosfodiesterazy siatkówki) - nie określono bezpieczeństwa stosowania sildenafilu u tych pacjentów

Dawkowanie Maxigra Go:
Doustnie. Zwyczajowa dawka zawiera 25 mg podawane na ok. 1 h przed planowanym stosunkiem seksualnym. Dawkę można zmniejszyć lub zwiększyć w zależności od potrzeb pacjenta po konsultacji z lekarzem. Nie należy przekraczać 100 mg na dobę.

Produkty powiązane