APTEKA INTERNETOWA

Facebook

MAXON ACTIVE * Sildenafil - 25 mg * * 4 tabletki powlekane Zobacz większe

MAXON ACTIVE
Sildenafil - 25 mg

4 tabletki powlekane

8813203

Sildenafil jest produktem leczniczym do stosowania doustnego, przeznaczonym do leczenia zaburzeń erekcji

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

MaxOn Active 4 tabletki to aż 100mg Sildenafilu. Teraz lek na potencję MaxOn Active dostępny jest w największej dawce bez recepty.

Wskazania do stosowania leku na potencję MaxOn:


Produkt leczniczy MAXON ACTIVE jest wskazany do stosowania u dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji, czyli niezdolnością uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego. 
W celu skutecznego działania produktu leczniczego MAXON ACTIVE niezbędna jest stymulacja seksualna.

Właściwości:


Syldenafil jest produktem leczniczym do stosowania doustnego, przeznaczonym do leczenia zaburzeń erekcji. W naturalnych warunkach, tzn. w odpowiedzi na pobudzenie seksualne, przywraca on zaburzony mechanizm erekcji poprzez zwiększenie dopływu krwi do prącia.

Fizjologicznym mechanizmem odpowiedzialnym za erekcję prącia jest uwalnianie tlenku azotu (NO) w ciałach jamistych w czasie pobudzenia seksualnego. Tlenek azotu następnie aktywuje enzym cyklazę guanylową, co zwiększa poziom cyklicznego guanozynomonofosforanu (cGMP). Powoduje to rozkurcz mięśni gładkich w ciałach jamistych i umożliwia napływ krwi do prącia.
Syldenafil jest silnym selektywnym inhibitorem swoistej dla cGMP fosfodiesterazy typu 5. (PDE5), która jest odpowiedzialna za rozkład cGMP w ciałach jamistych. Syldenafil wywołuje erekcję poprzez swoje działanie obwodowe. Syldenafil nie wykazuje bezpośredniego działania zwiotczającego na izolowane ludzkie ciała jamiste, natomiast znacznie nasila rozkurczający wpływ tlenku azotu na tę tkankę. W czasie pobudzenia seksualnego, gdy dochodzi do aktywacji przemian metabolicznych, w których biorą udział tlenek azotu i cGMP, zahamowanie aktywności PDE5 przez syldenafil powoduje wzrost poziomu cGMP w ciałach jamistych. Pobudzenie seksualne jest zatem niezbędne, aby syldenafil mógł wywierać zamierzone korzystne działanie farmakologiczne.

Dawkowanie i sposób podawania:

Stosowanie u dorosłych
Zalecaną dawką jest 25 mg sildenafilu przyjmowane w zależności od potrzeb około godzinę przed planowaną aktywnością seksualną. Nie zaleca się stosowania produktu leczniczego częściej niż raz na dobę. Jeżeli produkt leczniczy MAXON ACTIVE jest przyjmowany podczas posiłku, początek działania produktu leczniczego może być opóźniony w porównaniu do przyjęcia produktu leczniczego na czczo (patrz punkt 5.2). W przypadku, gdy o zastosowaniu leczenia farmakologicznego decyduje lekarz, może on zalecić dawkę 50 mg syldenafilu, przyjmowaną w zależności od potrzeb około godzinę przed planowaną aktywnością seksualną. W zależności od skuteczności i tolerancji produktu leczniczego, lekarz może dawkę zwiększyć do 100 mg lub zmniejszyć do 25 mg.

Składniki:


Opakowanie MaxOn Active zawiera 4 tabletki leku.
Każda tabletka powlekana zawiera 25 mg syldenafilu w postaci syldenafilu cytrynianu.

Każda tabletka powlekana o mocy 25 mg zawiera 1,63 mg laktozy jednowodnej.

Substancje pomocnicze:
Celuloza mikrokrystaliczna
Kroskarmeloza sodowa
Hydroksypropyloceluloza
Krzemionka koloidalna bezwodna
Magnezu stearynian

Skład otoczki:
Opadry II 31F58914 white:
Hypromeloza 15cP
Laktoza jednowodna
Tytanu dwutlenek (E171)
Makrogol 4000
Sodu cytrynian dwuwodny

Przeciwwskazania:


Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą wymienioną w składzie leku.

Ze względu na wpływ syldenafilu na przemiany metaboliczne, w których biorą udział tlenek azotu i cykliczny guanozynomonofosforan (cGMP) nasila on hipotensyjne działanie azotanów. Przeciwwskazane jest zatem równoczesne stosowanie syldenafilu z lekami uwalniającymi tlenek azotu (takimi jak azotyn amylu) lub azotanami w jakiejkolwiek postaci. Jednoczesne stosowanie inhibitorów PDE5, w tym syldenafilu, i leków pobudzających cyklazę guanylową, takich jak riocyguat, jest przeciwwskazane, ponieważ może prowadzić do objawowego niedociśnienia tętniczego.

Produktów leczniczych przeznaczonych do leczenia zaburzeń erekcji, w tym syldenafilu nie należy stosować u mężczyzn, u których aktywność seksualna nie jest wskazana (np. pacjenci z ciężkimi chorobami układu sercowo-naczyniowego, takimi jak niestabilna dławica piersiowa lub ciężka niewydolność serca).

Produkt leczniczy MAXON ACTIVE jest przeciwwskazany u pacjentów, którzy utracili wzrok w jednym oku w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego (ang. Non-arteritic anterior ischaemic optic neuropathy, NAION) niezależnie od tego, czy miało to związek, czy nie miało związku z wcześniejszą ekspozycją na inhibitor PDE5.

Nie badano bezpieczeństwa stosowania syldenafilu w następujących grupach pacjentów: pacjentów z ciężką niewydolnością wątroby, hipotonią (ciśnienie krwi < 90/50 mmHg), po niedawno przebytym udarze lub zawale serca oraz ze stwierdzonymi dziedzicznymi zmianami degeneracyjnymi siatkówki, takimi jak retinitis pigmentosa (niewielka część tych pacjentów ma genetycznie uwarunkowane nieprawidłowości fosfodiesterazy siatkówki). Stosowanie syldenafilu u tych pacjentów jest przeciwwskazane.

Kiedy u mężczyzn pojawiają się kłopoty z erekcją, jedną z możliwości jest sięgnięcie po preparat z apteki, jak na przykład Maxon Active w tabletkach. Zawiera on sildenafil (25 mg w każdej tabletce), działający już około 30-60 minut po zażyciu. Lek ten jest zalecany dorosłym mężczyznom, u których zachodzi potrzeba leczenia impotencji. Sprzedawane w naszej Aptece Aptisan tabletki Maxon, pomagają zażegnać problem z uzyskaniem satysfakcjonującej erekcji i pozwalają cieszyć się udanym życiem seksualnym.

Sprawność seksualna pod kontrolą. Poznaj tabletki na potencję Maxon!

Zaburzenia erekcji dotyczą bardzo wielu mężczyzn, dla których skutecznym wyjściem z kłopotliwej sytuacji okazuje się wspomaganie sprawności seksualnej. W tym celu można zażywać różne preparaty farmakologiczne, zawierające sildenafil. Jest to środek, który zwiększa napływ krwi do prącia w trakcie pobudzenia seksualnego. Mówiąc prościej, pozwala on uzyskać satysfakcjonującą erekcję. W Aptece internetowej Aptisan, którą właśnie odwiedzasz, są dostępne Maxon tabletki, przeznaczone do stosowania w leczeniu impotencji. Zalecana dawka to jedna tabletka Maxon 25 mg na dobę, zażyta najpóźniej godzinę przed stosunkiem seksualnym. U niektórych mężczyzn maksymalne stężenie leku nastąpi wcześniej (po około 40 minutach), u innych później, co może być spowodowane chociażby spożyciem obfitego posiłku. Preparat Maxon Active jest sprzedawany w opakowaniach, które zawierają 2 lub 4 tabletki powlekane. Co ważne, nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Nasza Apteka internetowa Aptisan dba o komfort Klientów, stąd niska cena za Maxon 4 tabletki, które są dostępne od ręki i bez recepty. Pamiętaj, że brak możliwości uzyskania lub utrzymania wzwodu stanowi problem, z jakim można sobie poradzić. Nie musisz się go wstydzić. Dowiedz się więcej na temat efektów, jakie daje stosowanie tabletek Maxon Active, a gdy będziesz zdecydowany na zakup leku miej na uwadze, że nasza internetowa Apteka zawsze służy pomocą.