APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Nicorette Coolmint * 4 mg tabletki do ssania * 20 szt Zobacz większe

Nicorette Coolmint
4 mg tabletki do ssania
20 szt

3421221

Tabletki do ssania o smaku mięty, dla nałogowych palaczy chcących zerwać z uzależnieniem,łagodzą głód nikotynowy

Więcej szczegółów

14,96 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Czujesz, że musisz zapalić? Sprawdź, czy Nicorette Coolmint to tabletki dla Ciebie

Skład

1 tabletka do ssania zawiera: 4 mg nikotyny (w postaci nikotyny z kationitem).

Wskazania

Preparat polecany dla osób pragnących skończyć z nałogiem palenia papierosów.

Działanie

Tabletki zastępują część nikotyny dostarczanej przez tytoń i pomagają w zmniejszeniu nasilenia głodu nikotynowego i objawów odstawiennych.

Dawkowanie

Ssać tabletkę zawsze, gdy pojawia się chęć zapalenia papierosa. Nie stosować więcej niż 15 tabletek na dobę. U większości palących osób potrzeba od 8-12 tabletek dziennie. Preparatu nie należy stosować dłużej niż przez 9 miesięcy.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Informacje dodatkowe

Wielkość opakowania 20 tabl.

Działania niepożądane

Zaburzenia układu nerwowego:
Często: zawroty głowy, bóle głowy
Zaburzenia serca:
Niezbyt często: kołatania serca, przyspieszenie rytmu serca
Rzadko: przedsionkowe zaburzenia rytmu
Zaburzenia układu oddechowego, klatki piersiowej i śródpiersia:
Często: kaszel, ból gardła
Zaburzenia żołądka i jelit:
Bardzo często: nudności, podrażnienie jamy ustnej lub gardła i języka
Często: wymioty, biegunka, dyskomfort w obrębie przewodu pokarmowego, wzdęcia z oddawaniem gazów, czkawka, zgaga, objawy dyspeptyczne
Zaburzenia skóry i tkanki podskórnej:
Niezbyt często: wysypka, rumień, pokrzywka
Zaburzenia ogólne i stany w miejscu podania:
Niezbyt często: zmęczenie, złe samopoczucie, ból w klatce piersiowej

Rzucanie palenia stanowi złożony proces, przez który każdy przechodzi swoim tempem. W kuracji pomocne okazuje się stosowanie tabletek do ssania, zawierających m.in. nikotynę. Przykład leku, który jest chętnie wybierany przez palaczy toczących walkę z uzależnieniem, to Nicorette Coolmint 4 mg. Przyjmowanie tabletek o miętowym smaku, dzięki zawartej w nich nikotynie, pozwala pozbyć się potrzeby sięgania po papierosa. Dowiedz się więcej o Nicorette Coolmint w formie tabletek.

Częstym problemem palacza rzucającego swój nałóg, jest zwalczenie odruchu palenia. Jego opanowanie okazuje się niezwykle trudne, szczególnie bez wspomagania środkiem leczniczym. Każdy, kto zmaga się z nawracającą potrzebą zapalenia papierosa, powinien przemyśleć stosowanie preparatu, ułatwiającego rozstanie się z nałogiem. Nicorette Coolmint 4 mg to tabletki do ssania pakowane po 20 szt. Są one dostępne w dwóch wariantach: mniejsza dawka nikotyny, czyli 2 mg i większa zawartość, mianowicie 4 mg. Jeśli uzależnienie jest poważne, a osoba poddająca się kuracji wypala duże ilości papierosów dziennie, warto zacząć od większej dawki. Pozwoli ona zaspokoić głód nikotynowy dostarczając do organizmu nikotynę, o którą ten będzie się upominał. Bez farmakologicznego wsparcia, wyjście z nałogu będzie wymagało ogromnego poświęcenia. Nie każdy palacz znajduje w sobie tyle siły, aby motywacją i samozaparciem bezpowrotnie zrezygnować z papierosów. Tabletki do ssania Nicorette Coolmint 4 mg mogą okazać się skutecznym wsparciem w żmudnej walce z uzależnieniem. Jedno opakowanie zawiera 20 szt. tabletek, z czego każda ma w składzie 4 mg nikotyny. Zostały one opracowane po to, by łagodzić objawy, z którymi zmaga się osoba rzucająca palenie. Dostępne w naszej aptece internetowej tabletki Nicorette Coolmint są tanie – ich cena jest dużo niższa, niż koszt zakupu papierosów. Systematycznie przyjmowane pastylki zmniejszają też uczucie głodu nikotynowego i pozwalają wyleczyć się z niezdrowego uzależnienia od wyrobów tytoniowych. Sprawdź, jakie rodzaje środków dla palaczy mamy obecnie w ofercie.