APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Niquitin Mini do ssania * 1.5 mg * 20 tabletek Zobacz większe

Niquitin Mini do ssania
1.5 mg
20 tabletek

8585101

Tabletki do ssania dla osób chcących zerwać z nałogiem tytoniowym,łagodzą objawy odstawienia nikotyny

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Podczas rzucania palenia bardzo ważna jest wytrwałość w postanowieniu. Nie bez znaczenia pozostaje również preparat, z którego pomocą zamierzamy zerwać z nałogiem. Aby skutecznie zwalczyć potrzebę sięgnięcia po wyrób tytoniowy, należy działać na wielu płaszczyznach. Pastylki NiQuitin Mini zaspokajają chęć palenia, a jednocześnie wspierają organizm, minimalizując negatywne skutki odstawienia papierosów. Palacz podczas kuracji nie staje się nerwowy, ponieważ stosowane przez niego tabletki Niquitin Mini 1 5mg uzupełniają stężenie nikotyny w organizmie. Tym samym organizm jest stopniowo odzwyczajany od dużych dawek tej substancji. Trzeba podkreślić, że wiele osób planujących rozpoczęcie terapii przykłada dużą wagę do tego, jaka jest cena poszczególnych preparatów. Porównywanie cen jest istotne, ale nie wolno zapominać o jakości i składzie produktów. Zamawiając pastylki Niquitin Mini 1,5 mg w naszej aptece internetowej, można być pewnym bezkonkurencyjnej ceny oraz dobrego składu. Oferujemy środki na rzucenie palenia, których cena jest przystępna, a jakość możliwie najwyższa. To sprawia, że coraz więcej nałogowych palaczy decyduje się podjąć kuracji. Jeżeli wahasz się, czy pastylki Niquitin Mini pomogą Ci wytrwać w swoim postanowieniu, nie zwlekaj. Postaw na sprawdzony preparat leczniczy i stopniowo rzucaj palenie, dążąc do całkowitego zwalczenia uzależnienia od wyrobów tytoniowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, dostępną w naszej aptece Aptisan. W kategorii: Rzuć Palenie znajdziesz najlepsze środki dedykowane palaczom.

W tym dziale naszej apteki Aptisan zebraliśmy preparaty, ułatwiające nałogowym i okazjonalnym palaczom pokonać uzależnienie od tytoniu. Oferujemy NiQuitin Mini 1,5mg w postaci miętowych pastylek do ssania. Są to specjalnie opracowane produkty lecznicze o składzie, wzbogaconym w nikotynę. Podczas, gdy tabletka rozpuszcza się w ustach, substancja jest wchłaniana przez błonę śluzową, co zaspokaja potrzebę sięgnięcia po papierosa. Poznaj bliżej pastylki NiQuitin Mini i podejmij próbę rzucenia palenia.

Odstaw papierosy i bezpowrotnie zapomnij o paleniu - Niquitin Mini!

Wskazania:

NiQuitin Mini 1,5 mg tabletki do ssania są wskazane do leczenia uzależnienia od tytoniu poprzez łagodzenie objawów wynikających z odstawienia nikotyny, w tym uczucia głodu nikotynowego, podczas próby rzucenia palenia. Końcowym celem terapii jest trwałe zaprzestanie palenia tytoniu. Jeżeli to możliwe, podczas rzucania palenia, tabletki do ssania NiQuitin Mini należy stosować jednocześnie z psychologicznym programem wspierającym rzucenie palenia.

Przeciwwskazania:

Nie należy stosować NiQuitin Mini 1,5 mg tabletek do ssania: w razie nadwrażliwości na nikotynę lub którąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, u dzieci i młodzieży w wieku poniżej 12 lat, u osób niepalących.

Właściwości:

NiQuitin Mini 1,5 mg tabletki do ssania całkowicie rozpuszczają się w jamie ustnej i cała dawka zawartej w nich nikotyny jest dostępna do wchłonięcia przez błonę śluzową policzków lub połknięcia. Całkowite rozpuszczenie tabletki NiQuitin MINI i uwolnienie terapeutycznej dawki nikotyny następuje przeważnie w ciągu 10 minut (do 3× szybciej niż pastylki do ssania i gumy). Podczas próby rzucenia palenia nie należy wymiennie stosować tabletek NiQutin MINI z gumą do żucia zawierającą nikotynę, ponieważ dane farmakokinetyczne wskazują na większą dostępność nikotyny z tabletek do ssania NiQuitin.

Skład:

Składniki NiQuitin Mini 1,5 mg tabletki do ssania: 1 tabletka zawiera 1,5 mg nikotyny (w postaci nikotyny z kationitem).

Stosowanie:

Jedną tabletkę do ssania NiQuitin Mini 1,5 mg umieścić w jamie ustnej i pozostawić do rozpuszczenia. Nie należy stosować tabletek NiQuitin MINI: w razie nadwrażliwości na nikotynę lub którąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, u dzieci i młodzieży w wieku poniżej 12 lat, u osób niepalących. 

Opakowanie:

20 tabletek do ssania

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Jeżeli to możliwe, podczas rzucania palenia, tabletki do ssania NiQuitin Mini należy stosować jednocześnie z psychologicznym programem wspierającym rzucenie palenia.