APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Nicorette Coolmint 2 mg * 20 tabletek do ssania Zobacz większe

Nicorette Coolmint 2 mg
20 tabletek do ssania

3421211

Tabletki do ssania pomagające zwalczyć nałóg, łagodzące  głód nikotynowy i objawy odstawienne występujące po zaprzestaniu palenia

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Rzucanie palenia pod znakiem mięty, czyli Nicorette Coolmint w tabletkach

Wskazania

leczenie uzależnienia od wyrobów tytoniowych poprzez łagodzenie objawów odstawienia nikotyny i głodu nikotynowego u osób palących w wieku 18 lat i starszych. Końcowym celem stosowania jest trwałe zaprzestanie używania wyrobów tytoniowych. W miarę możliwości NICORETTE Coolmint należy stosować w połączeniu z programem wsparcia behawioralnego. Stosowanie u osób palących w wieku 12-17 lat według uznania lekarza.

Skład

1 tabletka do ssania zawiera: 2mg nikotyny (w postaci nikotyny z kationitem) oraz substancje pomocnicze: rdzeń tabletki : mannitol, guma ksantan, Winterfresh RDE4-149 suszona rozpyłowo (guma arabska, aromat mięty pieprzowej, mentolu i eukaliptusa), sodu węglan bezwodny, sukraloza, acesulfam potasowy, magnezu stearynian; otoczka: hypermeloza, Winterfresh RDE4-149 (aromaty mięty pieprzowej mentolu i eukaliptusa), tytanu dwutlenek (E 171), sukraloza, Sepifilm Gloss (hypermeloza, celuloza mikrokrystaliczna, krzemian glinowo-potasowy, tytanu dwutlenek (E 171)), acesulfam potasowy, polisorbat 80.

Działanie

Nicorette Freshdrops łagodzi głód nikotynowy i objawy odstawienne występujące po zaprzestaniu palenia oraz substancje pomocnicze.

Dawkowanie

tabletkę do ssania należy umieścić w jamie ustnej i poczekać na rozpuszczenie jej i uwolnienie nikotyny, by ta mogła się wchłonąć do organizmu. Prawidłowym sposobem stosowania leku jest umieszczenie jednej tabletki w jamie ustnej i przesuwanie jej od czasu do czasu z jednej strony jamy ustnej na drugą, aż do całkowitego rozpuszczenia. Powinno to potrwać mniej niż 20 minut. Tabletki do ssania nie należy rozgryzać ani połykać w całości. Nie stosować więcej niż 15 tabletek do ssania na dobę.

Rozpocząć terapię od stosowania od 8 do 12 tabletek do ssania na dobę. Gdy tylko pojawi się pragnienie zapalenia papierosa, należy umieścić w jamie ustnej jedną tabletkę do ssania i poczekać, aż się rozpuści. Stosować w ten sposób tabletki do ssania przez maksymalnie 6 tygodni, a następnie stopniowo zmniejszać liczbę tabletek stosowanych w ciągu doby. Gdy stosujesz tylko 1 lub 2 tabletki do ssania na dobę oznacza to, że jesteś wolny od nałogu i możesz zaprzestać stosowania NICORETTE.

Po całkowitym zaprzestaniu palenia możesz czasem odczuwać gwałtowną potrzebę zapalenia papierosa. W takim wypadku można ponownie zastosować tabletkę do ssania.

Przeciwwskazania: jeśli pacjent ma uczulenie (nadwrażliwość) na nikotynę lub którykolwiek z pozostałych składników tabletki do ssania, jeśli pacjent ma mniej niż 12 lat, jeśli pacjent nigdy nie palił.

Nicorette Coolmint jest lekiem, który pomaga wielu palaczom zwalczyć nałóg palenia papierosów niewielkim kosztem. W Polsce z uzależnieniem od nikotyny zmagają się miliony osób w różnym wieku. Ponad połowa z nich chce rzucić palenie, jednak jak się okazuje, ma problem ze znalezieniem skutecznego leku. Prezentujemy tabletki do ssania Nicorette Coolmint 2mg, które ułatwiają zerwać z nawykiem sięgania po papierosa. Sprawdź, jaka jest cena za 20 tabletek i zamów preparat leczniczy z dostawą do domu.

Dotychczas opracowano liczne metody ułatwiające rzucenie palenia. To od osobistych preferencji palacza zależy, który sposób okaże się skuteczny w jego przypadku. Podczas, gdy jedni najlepiej znoszą kurację gumami, inni wybierają plastry albo spray antynikotynowy. Nicorette Coolmint 2mg to specjalnie opracowany zestaw tabletek do ssania. Rozpuszczają się one w ustach, powoli uwalniając nikotynę do organizmu przez błonę śluzową jamy ustnej. Miętowe tabletki Nicorette Coolmint należy ssać przez około 20 minut, aż do rozpuszczenia. Niewskazane jest ich przegryzanie. Jeśli mowa o dawkowaniu, należy je dostosować do swoich indywidualnych potrzeb. Ważne natomiast, aby nie przekraczać maksymalnej dziennej dawki, która wynosi 15 tabletek. 2 mg nikotyny zawarte w każdej pastylce pozwalają pozbyć się potrzeby palenia papierosów na długi czas. W sytuacji, gdy chęć zapalenia powróci, wystarczy zastosować kolejną tabletkę. Najczęściej osoby nałogowo palące wyroby tytoniowe, stosują około 8 pastylek Nicorette Coolmint dziennie, stopniowo zmniejszając dawkę aż do całkowitego zaprzestania przyjmowania leku. Nasza apteka internetowa prowadzi sprzedaż preparatu Nicorette Coolmint, którego cena jest bardzo przystępna. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą. Wierzymy, że każdy palacz zmotywowany by rzucić nałóg, znajdzie u nas skuteczny środek leczniczy, który mu w tym pomoże. W razie pytań związanych ze składaniem zamówień lub dostępnością produktów, prosimy o kontakt.