APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Blog

Nicorette Coolmint * 4 mg tabletki do ssania * 20 szt Zobacz większe

Nicorette Coolmint
4 mg tabletki do ssania
20 szt

3421221

Tabletki do ssania o smaku mięty, dla nałogowych palaczy chcących zerwać z uzależnieniem,łagodzą głód nikotynowy

Więcej szczegółów

11,29 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Skład
1 tabletka do ssania zawiera: 4 mg nikotyny (w postaci nikotyny z kationitem).

Wskazania
Preparat polecany dla osób pragnących skończyć z nałogiem palenia papierosów.

Działanie
Tabletki zastępują część nikotyny dostarczanej przez tytoń i pomagają w zmniejszeniu nasilenia głodu nikotynowego i objawów odstawiennych.

Dawkowanie
Ssać tabletkę zawsze, gdy pojawia się chęć zapalenia papierosa. Nie stosować więcej niż 15 tabletek na dobę. U większości palących osób potrzeba od 8-12 tabletek dziennie. Preparatu nie należy stosować dłużej niż przez 9 miesięcy.

Przeciwwskazania
Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Informacje dodatkowe
Wielkość opakowania 20 tabl.

Działania niepożądane:

Zaburzenia układu nerwowego:
Często: zawroty głowy, bóle głowy
Zaburzenia serca:
Niezbyt często: kołatania serca, przyspieszenie rytmu serca
Rzadko: przedsionkowe zaburzenia rytmu
Zaburzenia układu oddechowego, klatki piersiowej i śródpiersia:
Często: kaszel, ból gardła
Zaburzenia żołądka i jelit:
Bardzo często: nudności, podrażnienie jamy ustnej lub gardła i języka
Często: wymioty, biegunka, dyskomfort w obrębie przewodu pokarmowego, wzdęcia z oddawaniem gazów, czkawka, zgaga, objawy dyspeptyczne
Zaburzenia skóry i tkanki podskórnej:
Niezbyt często: wysypka, rumień, pokrzywka
Zaburzenia ogólne i stany w miejscu podania:
Niezbyt często: zmęczenie, złe samopoczucie, ból w klatce piersiowej

Rzucanie palenia stanowi złożony proces, przez który każdy przechodzi swoim tempem. W kuracji pomocne okazuje się stosowanie tabletek do ssania, zawierających m.in. nikotynę. Przykład leku, który jest chętnie wybierany przez palaczy toczących walkę z uzależnieniem, to Nicorette Coolmint 4 mg. Przyjmowanie tabletek o miętowym smaku, dzięki zawartej w nich nikotynie, pozwala pozbyć się potrzeby sięgania po papierosa. Dowiedz się więcej o Nicorette Coolmint w formie tabletek.

Czujesz, że musisz zapalić? Sprawdź, czy Nicorette Coolmint to tabletki dla Ciebie

Częstym problemem palacza rzucającego swój nałóg, jest zwalczenie odruchu palenia. Jego opanowanie okazuje się niezwykle trudne, szczególnie bez wspomagania środkiem leczniczym. Każdy, kto zmaga się z nawracającą potrzebą zapalenia papierosa, powinien przemyśleć stosowanie preparatu, ułatwiającego rozstanie się z nałogiem. Nicorette Coolmint 4 mg to tabletki do ssania pakowane po 20 szt. Są one dostępne w dwóch wariantach: mniejsza dawka nikotyny, czyli 2 mg i większa zawartość, mianowicie 4 mg. Jeśli uzależnienie jest poważne, a osoba poddająca się kuracji wypala duże ilości papierosów dziennie, warto zacząć od większej dawki. Pozwoli ona zaspokoić głód nikotynowy dostarczając do organizmu nikotynę, o którą ten będzie się upominał. Bez farmakologicznego wsparcia, wyjście z nałogu będzie wymagało ogromnego poświęcenia. Nie każdy palacz znajduje w sobie tyle siły, aby motywacją i samozaparciem bezpowrotnie zrezygnować z papierosów. Tabletki do ssania Nicorette Coolmint 4 mg mogą okazać się skutecznym wsparciem w żmudnej walce z uzależnieniem. Jedno opakowanie zawiera 20 szt. tabletek, z czego każda ma w składzie 4 mg nikotyny. Zostały one opracowane po to, by łagodzić objawy, z którymi zmaga się osoba rzucająca palenie. Dostępne w naszej aptece internetowej tabletki Nicorette Coolmint są tanie – ich cena jest dużo niższa, niż koszt zakupu papierosów. Systematycznie przyjmowane pastylki zmniejszają też uczucie głodu nikotynowego i pozwalają wyleczyć się z niezdrowego uzależnienia od wyrobów tytoniowych. Sprawdź, jakie rodzaje środków dla palaczy mamy obecnie w ofercie.