APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Blog

59
Z marką Biotebal zadbasz o kondycję skóry, włosów rzęs i paznokci.
58
Rzucanie palenia to żmudny i ciężki proces. Plastry nikotynowe pomogą.
57
Menopauza jest nieuchronna. Możesz ją opóźnić.
56
Plastry nikotynowe pozwolą Ci rzucić nałóg papierosowy.
45
Czego potrzeba, by rzucić palenie? Przede wszystkim zdecydowania!
44
Sposób na wzmocnienie włosów ze skłonnością do wypadania.
43
Długie rzęsy bez konieczności przedłużania? To możliwe!
42
Pielęgnacja włosów w sezonie zimowym. Jakie kosmetyki warto mieć w łazience?
41
Jak wzmocnić serce po grypie
40
Witamina "słońca" skąd ją czerpać jesienią?
39
Nie trać czasu na chorobę!
38
Zaparcia na wakacjach
37
Co warto spakować do wakacyjnej apteczki.
36
Menopauza nie musi wiązać się z bolesnymi objawami!
35
Zmiana diety a potencja
34
Poznaj główne przyczyny wypadania włosów
33
Jak stosować odżywkę do rzęs - poradnik dla początkujących!
32
Zdrowie seksualne pod kontrolą!
31
Wypróbuj odżywkę do rzęs Long 4 Lashes!
30
Przejedzenie, jak sobie z nim poradzić
29
Jak przetrwać trudny etap menopauzy?
28
Proste sposoby na potencję
27
Specjalistyczny szampon na wypadanie włosów
26
Sprawdzone środki na kłopoty z erekcją
25
Czy można skutecznie przyspieszyć wzrost rzęs?
24
Regeneracja rzęs. Poznaj serię BIOTEBAL
23
E-apteka? Pozwól, że Cię zaskoczymy!
22
Jak działa krem na rozstępy?
21
Przejedzenie, jak sobie z nim poradzić
20
Jak przetrwać trudny etap menopauzy?
19
Proste sposoby na potencję, które przywrócą męską moc
18
Dermatolodzy polecają: szampon na wypadanie włosów
17
Sprawdzone środki farmakologiczne na erekcję
16
Czy można skutecznie przyspieszyć wzrost rzęs?
15
Regeneracja rzęs, która przyniesie rezultaty
14
Pozwól, że Cię zaskoczymy!
13
Jak działa krem na rozstępy?
12
Pozbądź się rozstępów
11
Rzucanie palenia bez skutków ubocznych
10
Poznaj sposoby na wzmocnienie przed treningiem
9
Sprawdź, czego jeszcze nie wiesz o bliznach
8
Poruszamy tematykę przekwitania
7
Szampon z drogerii czy szampon z apteki?
6
Menopauza nie zawsze przebiega bezobjawowo
5
Kiedy pojawiają się problemy z włosami
4
Męski problem
3
Blizny to problem, który dotyka wielu osób
2
Zamiast stać w długiej kolejce do apteki
1
Pielęgnacja ciała w ciąży
Niquitin 4 mg * pastylki do ssania* 72 sztuki Zobacz większe

Niquitin 4 mg
pastylki do ssania
72 sztuki

6801512

Preparat ułatwiający odzwyczajenie się od palenia tytoniu, przeznaczony dla osób, które wypalają pierwszego papierosa 30 minut po przebudzeniu.

Więcej szczegółów

46,69 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Sprawdź, jaka jest cena za pastylki do ssania NiQuitin i zamów lek, wspomagający rzucanie palenia

Skład

Substancja czynna: 1 pastylka do ssania zawiera 4 mg nikotyny (w postaci związanej z poliakrylanem).

Wskazania

 Łagodzenie objawów wynikających z odstawienia nikotyny, w tym uczucia głodu nikotynowego, związanych z rzucaniem palenia tytoniu, zaleca się jednoczesne stosowanie programu wspierającego rzucenie palenia.

 Działanie 

Preparat ułatwiający odzwyczajenie się od palenia tytoniu. zmniejsza objawy związane z odstawieniem tytoniu, takie jak: silne odczucie potrzeby palenia, zmniejszenie nastroju, bezsenność, drażliwość, frustracja lub złość, niepokój, trudności koncentracji, niepokój ruchowy i wzmożony apetyt. Współczynnik redukcji objawów związanych z zaprzestaniem palenia podczas 6-tygodniowej kuracji w grupie przyjmującej pastylki do ssania zawierające 2 mg nikotyny wyniósł 46% wobec 29,7% w grupie przyjmującej placebo, dla pastylek 4 mg - 48,7% i 20,8% w grupie przyjmującej placebo. Po 6 miesiącach wynosił on odpowiednio 24,2% w grupie aktywnej i 14,4% w grupie przyjmującej placebo dla pastylek 2 mg oraz 23,6% i 10,2% dla pastylek 4 mg. Pastylki do ssania całkowicie rozpuszczają się w jamie ustnej i cała dawka zawartej nikotyny może ulec wchłonięciu przez błonę śluzową policzków lub połknięciu. Całkowite rozpuszczenie pastylki następuje zazwyczaj po 20-30 min. Maksymalne stężenie nikotyny we krwi po przyjęciu pojedynczej dawki 2 mg wynosi około 4,4 ng/ml, dla dawki 4 mg - 10,8 ng/ml. Nikotyna wiąże się z białkami osocza w małym stopniu (4,9-20%). Nikotyna jest metabolizowana przede wszystkim w wątrobie oraz w płucach i nerkach do licznych metabolitów, z których głównymi są kotynina i N-tlenek kotyniny. Kotynina ma okres półtrwania 15-20 h i jej stężenia we krwi są 10-krotnie większe niż stężenia nikotyny. Okres półtrwania w fazie eliminacji nikotyny wynosi około 2 h. Nikotyna i jej metabolity są wydalane prawie wyłącznie z moczem. 

Dawkowanie

Dorośli (w tym osoby w podeszłym wieku): pastylki w dawce 2 mg są wskazane dla palaczy, którzy wypalają pierwszego papierosa po upływie co najmniej 30 min po przebudzeniu, natomiast pastylki w dawce 4 mg dla palaczy, którzy wypalają pierwszego papierosa przed upływem 30 min po przebudzeniu. Podczas leczenia pacjenci powinni całkowicie zaprzestać palenia tytoniu. Należy przestrzegać poniższego schematu dawkowania: tydzień 1-6 - 1 pastylka 2 mg lub 1 pastylka 4 mg co 1-2 h, tydzień 7-9 - 1 pastylka 2 mg lub 1 pastylka 4 mg co 2-4 h, tydzień 10-12 - 1 pastylka 2 mg lub 1 pastylka 4 mg co 4-8 h, aby móc powstrzymać się od palenia przez kolejne 12 tyg. należy stosować 1-2 pastylki na dobę tylko w przypadkach silnej ochoty na zapalenie papierosa. Nie należy jednorazowo ssać więcej niż 1 pastylkę. Nie należy stosować więcej niż 15 pastylek na dobę. Leku nie należy stosować dłużej niż przez 24 tyg. (6 miesięcy), w razie potrzeby lekarz może zdecydować o przedłużeniu kuracji ponad ten okres. Pastylkę należy umieścić w jamie ustnej i pozostawić do rozpuszczenia, pastylki nie należy żuć ani połykać w całości. Trzymając pastylkę w jamie ustnej należy powstrzymać się od jedzenia i picia.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na nikotynę lub pozostałe składniki preparatu. Dzieci i młodzieży poniżej 18 lat oraz osoby niepalące. Fenyloketonuria. Osoby z niestabilną lub nasilającą się dławicą piersiową, dławicą Prinzmetala lub ciężkimi zaburzeniami rytmu serca. Osoby po niedawno przebytym zawale mięśnia sercowego lub udarze naczyniowym mózgu. reparat należy stosować ostrożnie w przypadkach: niekontrolowanego nadciśnienia tętniczego, choroby wrzodowej żołądka lub ciężkich zaburzeń czynności nerek lub wątroby, guza chromochłonnego nadnerczy, nadczynności tarczycy, cukrzycy, schorzeń układu sercowo-naczyniowego (np. stabilna dławica piersiowa, niewydolność serca, zaburzenia krążenia mózgowego, schorzenia przebiegające ze skurczem naczyń, ciężkie schorzenia naczyń obwodowych). Połknięcie preparatu może spowodować nasilenie obj

Pastylki do ssania Niquitin są polecane nałogowym palaczom oraz osobom, które palą okazjonalnie i chcą się pozbyć tego nawyku. Marka Niquitin przygotowała pastylki do ssania o starannie dobranym składzie. Można je zawsze mieć przy sobie i stosować, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Niquitin pastylki to lek, zawierający nikotynę. Zdaniem producenta, terapia przeprowadzona z jego użyciem prowadzi do całkowitego zaprzestania palenia papierosów. Zapraszamy wszystkich palaczy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą na pastylki Niquitin, dostępną online.

Spośród wielu preparatów, wspierających osoby uzależnione od nikotyny w zrywaniu z nałogiem, należy wyróżnić Niquitin pastylki do ssania. Zawierają one odpowiednio dobrane dawki nikotyny, a ich przyjmowanie zastępuje palenie papierosów. Kuracja lekiem, jakim są pastylki Niquitin jest zalecana palaczom, którzy po swojego pierwszego papierosa w ciągu dnia sięgają nie wcześniej, niż pół godziny po wstaniu. Jest to zależne od tempa uwalniania się nikotyny do organizmu – pastylki Niquitin działają stopniowo, powoli dostarczając organizmowi określoną ilość substancji. Producent Niquitin podkreśla, że pastylki do ssania można przyjmować przez długi czas, nawet do 24 tygodni. Jednocześnie zaznacza on, aby nie przekraczać ilości 15 pastylek na dobę. Co ciekawe, osoby rzucające palenie z pomocą leku Niquitin, mają możliwość doboru dawki do swoich potrzeb według trzech stopni. Produkt jest zamknięty w opakowaniu liczącym kilkadziesiąt tabletek, a najbardziej atrakcyjna cena dotyczy zakupu większej ilości, jak 72 pastylki do ssania Niquitin. Preparat zwalcza uczucie głodu nikotynowego, a przy tym nie wpływa negatywnie na samopoczucie osoby, podejmującej się kuracji prowadzącej. Uzależnienie od palenia wyrobów tytoniowych można pokonać, stosując pastylki Niquitin, na co wskazują opinie byłych palaczy. Jeżeli Ty też poszukujesz skutecznego leku na rzucenie papierosów, sprawdź jak działają pastylki do ssania Niquitin. Może to właśnie jest produkt, z którego pomocą pozbędziesz się nawyku palenia. Zapraszamy do przeglądu oferty naszej apteki internetowej.

W momencie, gdy nałogowy palacz nagle odstawia nikotynę, jego organizm zaczyna się jej domagać. Dlatego radykalne zrywanie z nałogiem rzadko kiedy przynosi oczekiwany skutek. Aby procedura przebiegła pomyślnie, należy kompleksowo złagodzić objawy związane z odstawieniem papierosów. W tym celu powstały Niquitin pastylki do ssania, dedykowane nałogowym palaczom. Ważną informacją jest, że preparat w formie pastylek działa wyłącznie u tych osób, które wypalają pierwszego papierosa w ciągu dnia nie wcześniej, niż pół godziny po wstaniu. W przeciwnym razie pastylki NiQuitin nie będą działać zgodnie z oczekiwaniami. To oczywiście nie oznacza, że osoby palące zaraz po przebudzeniu, nie mogą próbować rzucić palenia. Powinny one jednak rozejrzeć się za innymi produktami, jak choćby plastry nikotynowe.

Zapewne ciekawi Cię, co zawiera pastylka Niquitin oraz jak ona smakuje. W składzie kryje się nikotyna z kationitem oraz substancje pomocnicze. Taka kompozycja zapewnia najwyższą skuteczność, której dowodzą między innymi rekomendacje byłych palaczy. Istotną informacją jest, że NiQuitin pastylki do ssania mają orzeźwiający, miętowy smak. Można porównać go do gumy do żucia – pamiętając, że pastylek nie wolno przegryzać, żuć, jak również połykać w całości. Pozostawiona w jamie ustnej pastylka ulega całkowitemu rozpuszczeniu, a zanim tak się stanie, należy zmieniać jej położenie przez około 30 minut. W ten sposób zawarte w niej substancje powoli się uwolnią i dadzą znać organizmowi o tym, że nie potrzebuje on większej ilości nikotyny.

Do omówienia pozostaje jeszcze kwestia ceny. Spotkaliśmy się ze stwierdzeniem, że wyznaczona za pastylki NiQuitin cena to zaskakująco niska kwota. Nie jest ona jednak zaniżona – nasza apteka dba o interes Klientów, zachowując atrakcyjną cenę, a jednocześnie pilnując najwyższej jakości produktów. Pastylki do ssania NiQuitin oferujemy w cenie kilku paczek papierosów, co według nas jest uczciwe. Podejmując wyzwanie rzucenia trzeba być gotowym na kompromisy. Poza tym zakup środków leczniczych na rzucenie palenia to przecież inwestycja we własne zdrowie. A na tym nie można oszczędzać, bez względu na okoliczności. Pastylki do ssania NiQuitin są nastawione na stopniowe zmniejszanie dawki, prowadzące do odzwyczajenia się od palenia. Nie warto odkładać tego momentu na później! Jeśli jesteś podobnego zdania, zobacz jakie rodzaje pastylek zebraliśmy w kategorii poświęcanej rzucaniu palenia i złóż zamówienie. Miej na uwadze, że NiQuitin pastylki przeznaczone do ssania wspomagają leczenie uzależnienia, ale do pełnego sukcesu potrzebne są też Twoje: samodyscyplina i asertywność. Dysponując sprawdzonym środkiem na rzucenie palenia i pragnieniem osiągnięcia celu, pozbędziesz się nałogu w krótkim czasie i bezpowrotnie.