APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Blog

59
Z marką Biotebal zadbasz o kondycję skóry, włosów rzęs i paznokci.
58
Rzucanie palenia to żmudny i ciężki proces. Plastry nikotynowe pomogą.
57
Menopauza jest nieuchronna. Możesz ją opóźnić.
56
Plastry nikotynowe pozwolą Ci rzucić nałóg papierosowy.
45
Czego potrzeba, by rzucić palenie? Przede wszystkim zdecydowania!
44
Sposób na wzmocnienie włosów ze skłonnością do wypadania.
43
Długie rzęsy bez konieczności przedłużania? To możliwe!
42
Pielęgnacja włosów w sezonie zimowym. Jakie kosmetyki warto mieć w łazience?
41
Jak wzmocnić serce po grypie
40
Witamina "słońca" skąd ją czerpać jesienią?
39
Nie trać czasu na chorobę!
38
Zaparcia na wakacjach
37
Co warto spakować do wakacyjnej apteczki.
36
Menopauza nie musi wiązać się z bolesnymi objawami!
35
Zmiana diety a potencja
34
Poznaj główne przyczyny wypadania włosów
33
Jak stosować odżywkę do rzęs - poradnik dla początkujących!
32
Zdrowie seksualne pod kontrolą!
31
Wypróbuj odżywkę do rzęs Long 4 Lashes!
30
Przejedzenie, jak sobie z nim poradzić
29
Jak przetrwać trudny etap menopauzy?
28
Proste sposoby na potencję
27
Specjalistyczny szampon na wypadanie włosów
26
Sprawdzone środki na kłopoty z erekcją
25
Czy można skutecznie przyspieszyć wzrost rzęs?
24
Regeneracja rzęs. Poznaj serię BIOTEBAL
23
E-apteka? Pozwól, że Cię zaskoczymy!
22
Jak działa krem na rozstępy?
21
Przejedzenie, jak sobie z nim poradzić
20
Jak przetrwać trudny etap menopauzy?
19
Proste sposoby na potencję, które przywrócą męską moc
18
Dermatolodzy polecają: szampon na wypadanie włosów
17
Sprawdzone środki farmakologiczne na erekcję
16
Czy można skutecznie przyspieszyć wzrost rzęs?
15
Regeneracja rzęs, która przyniesie rezultaty
14
Pozwól, że Cię zaskoczymy!
13
Jak działa krem na rozstępy?
12
Pozbądź się rozstępów
11
Rzucanie palenia bez skutków ubocznych
10
Poznaj sposoby na wzmocnienie przed treningiem
9
Sprawdź, czego jeszcze nie wiesz o bliznach
8
Poruszamy tematykę przekwitania
7
Szampon z drogerii czy szampon z apteki?
6
Menopauza nie zawsze przebiega bezobjawowo
5
Kiedy pojawiają się problemy z włosami
4
Męski problem
3
Blizny to problem, który dotyka wielu osób
2
Zamiast stać w długiej kolejce do apteki
1
Pielęgnacja ciała w ciąży
Niquitin Mini do ssania 4 mg * 20 tabletek Zobacz większe

Niquitin Mini do ssania 4 mg
20 tabletek

8585111

Tabletki do ssania dla osób chcących zerwać z nałogiem tytoniowym, o zwiększonej dawce nikotyny, łagodzą objawy odstawienia

Więcej szczegółów

9,90 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Odstaw papierosy raz na zawsze! Sprawdź, jak działają tabletki NiQuitin Mini

Z rzucaniem palenia można sobie poradzić, wspierając się środkami łagodzącymi objawy odstawienia wyrobów tytoniowych. Takim lekiem są tabletki do ssania Niquitin Mini, zawierające 1,5 mg lub 4 mg nikotyny. Pastylki z mniejszą dawką są przeznaczone dla osób, które wypalają do 20 papierosów na dobę, a Niquitin Mini 4 mg dla tych, którzy palą więcej. Tabletki wspomagające rzucanie palenia są dostępne w aptece Aptisan w wielu wariantach. Wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada i wyjdź zwycięsko ze starcia z nałogiem.

Przechodzenie długotrwałej procedury rzucania palenia dla wielu osób jest bardzo wyczerpujące, co negatywnie wpływa na ich samopoczucie. Każdy nałogowy palacz, decydujący się odstawić papierosy musi wiedzieć, że nawet dysponując najskuteczniejszym preparatem leczniczym, można napotkać problemy. Objawiają się one m.in. w postaci rozdrażnienia lub niekontrolowanych napadów głodu. Wówczas z pomocą zjawiają się takie środki lecznicze, jak Niquitin Mini 4mg. Są to tabletki do ssania, które powoli rozpuszczają się w ustach, dostarczając organizmowi określoną ilość nikotyny. Tym sposobem palacz przestaje odczuwać potrzebę sięgania po papierosa. Niquitin tabletki do ssania zawierają w składzie nie tylko nikotynę, lecz również substancje pomocnicze, pozwalające czuć się komfortowo bez potrzeby zapalenia. Sprzedawane w aptece Aptisan pastylki Niquitin nie mają w swoim składzie substancji smolistych, a co za tym idzie, terapia prowadzi do całkowitego zerwania z uzależnieniem od wyrobów tytoniowych. Nie można pominąć informacji, że cena Niquitin Mini 4 mg jest niższa, niż koszt zakupu jednej paczki papierosów! Dla wielu nałogowych palaczy jest to wystarczający powód, aby spróbować rzucić nałóg. W naszej aptece można zamówić Niquitin pastylki do ssania 4 mg, a także tabletki o mniejszej zawartości nikotyny – 1,5 mg, dedykowane osobom, wypalającym maksymalnie 20 papierosów na dzień. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą preparatów, ułatwiających rzucenie palenia.

Tabletki do ssania NiQuitin MINI pomagają rzucić palenie, zastępując pacjentowi część nikotyny przyjmowanej z papierosów.
- Dostarczona nikotyna łagodzi część nieprzyjemnych objawów wynikających z odstawienia papierosów, między innymi złe samopoczucie i rozdrażnienie.
- Dostarczona nikotyna łagodzi również objawy głodu nikotynowego i pomaga powstrzymać ochotę na zapalenie papierosa.

Tabletki do ssania NiQuitin MINI są pozbawione zagrożeń, jakie niesie ze sobą palenie tytoniu, ponieważ nie zawierają substancji smolistych, tlenku węgla i innych trucizn pochodzących z dymu tytoniowego. Część pacjentów może obawiać się uzależnienia od tabletek z nikotyną po zaprzestaniu palenia. Takie przyzwyczajenie zdarza sie bardzo rzadko i nawet, jeśli wystąpi, jest mniej szkodliwe dla zdrowia i łatwiejsze do pokonania niz palenie tytoniu.


Wskazania:

NiQuitin Mini 1,5 mg tabletki do ssania są wskazane do leczenia uzależnienia od tytoniu poprzez łagodzenie objawów wynikających z odstawienia nikotyny, w tym uczucia głodu nikotynowego, podczas próby rzucenia palenia. Końcowym celem terapii jest trwałe zaprzestanie palenia tytoniu. Jeżeli to możliwe, podczas rzucania palenia, tabletki do ssania NiQuitin Mini należy stosować jednocześnie z psychologicznym programem wspierającym rzucenie palenia.

Przeciwwskazania:

Nie należy stosować NiQuitin Mini 1,5 mg tabletek do ssania: w razie nadwrażliwości na nikotynę lub którąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, u dzieci i młodzieży w wieku poniżej 12 lat, u osób niepalących.

Właściwości:

NiQuitin Mini 1,5 mg tabletki do ssania całkowicie rozpuszczają się w jamie ustnej i cała dawka zawartej w nich nikotyny jest dostępna do wchłonięcia przez błonę śluzową policzków lub połknięcia. Całkowite rozpuszczenie tabletki NiQuitin MINI i uwolnienie terapeutycznej dawki nikotyny następuje przeważnie w ciągu 10 minut (do 3× szybciej niż pastylki do ssania i gumy). Podczas próby rzucenia palenia nie należy wymiennie stosować tabletek NiQutin MINI z gumą do żucia zawierającą nikotynę, ponieważ dane farmakokinetyczne wskazują na większą dostępność nikotyny z tabletek do ssania NiQuitin.

Skład:

Składniki NiQuitin Mini 1,5 mg tabletki do ssania: 1 tabletka zawiera 1,5 mg nikotyny (w postaci nikotyny z kationitem).

Stosowanie:

Jedną tabletkę do ssania NiQuitin Mini 1,5 mg umieścić w jamie ustnej i pozostawić do rozpuszczenia. Nie należy stosować tabletek NiQuitin MINI: w razie nadwrażliwości na nikotynę lub którąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, u dzieci i młodzieży w wieku poniżej 12 lat, u osób niepalących. 

Opakowanie:

20 tabletek do ssania

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Jeżeli to możliwe, podczas rzucania palenia, tabletki do ssania NiQuitin Mini należy stosować jednocześnie z psychologicznym programem wspierającym rzucenie palenia.