APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Test ciążowy HCG płytkowy APTEO -1 sztuka Zobacz większe

Test ciążowy HCG płytkowy APTEO -1 sztuka

9106793

Szybki, bardzo prosty do wykonania test diagnostyczny o wysokiej czułości (stężenie hCG 20mlU/ml), wyświetla wynik już po 5 minutach, dokładność wyniku jest porównywalna z wynikiem testu laboratoryjnego.

Więcej szczegółów

6,68 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

W zestawie Apteo Care Test ciążowy HCG płytkowy:

Saszetka z kasetką testową i pochłaniaczem wilgoci – 1szt., pojemnik na mocz – 1szt., pipeta (kroplomierz) – 1szt., instrukcja używania.

Działanie Apteo Care Test ciążowy HCG płytkowy:

Test diagnostyczny – Test ciążowy HCG płytkowy Apteo Care można z łatwością wykonać samodzielnie. Wykrywa on w próbce moczu obecność ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej (hCG). Wykrywa ciążę już od 6. do 12. dnia po zapłodnieniu, test cechuje się wysoką czułością – wykrywa ciążę przy stężeniu hCG na poziomie 20mlU/ml. Test jest dokładny i szybki. Interpretacja wyniku jest bardzo łatwa – dwie linie oznaczają ciążę.

Zastosowanie:

Wyrób medyczny Apteo Care Test ciążowy HCG płytkowy przeznaczony do stosowania w celu wykrywania ciąży.

Informacje dodatkowe:

Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła. Produkt jednorazowego użytku.

Sposób użycia Testu ciążowego HCG płytkowego Apteo Care:

Do użytku zewnętrznego. Stosować zgodnie z zaleceniami na ulotce. Próbkę moczu zebrać do pojemnika (dołączone do opakowania). Najlepiej wykonywać test z pierwszej, porannej próbki moczu. Pipetką nabrać próbkę moczu, nanieść na kasetkę testową około 2 krople. Test powinien być umieszczony na czystej, płaskiej powierzchni. Wynik odczytać po 5 minutach. Wynik pozytywny oznaczający ciążę: dwie linie jednakowego koloru (w obszarze testowym i kontrolnym). Wynik negatywny oznaczający brak ciąży: jedna linia w obszarze kontrolnym, brak linii w obszarze testowym. Wynik nieważny: brak widocznej linii lub linia pojawia się wyłącznie w obszarze testowym. Zaleca się powtórzyć test.