APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Visaxinum * 60 tabletek Zobacz większe

Visaxinum
60 tabletek

8541102

Suplement diety zawierający zestaw wyciągów, witamin i minerałów, wpływa korzystnie na stan skóry,  dba od wewnątrz o zdrowie i prawidłowy jej wygląd 

Więcej szczegółów

28,68 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

VISAXINUM, 60 TABLETEK

Visaxinum to suplement diety zawierający zestaw wyciągów, witamin i minerałów, które pozytywnie działają na skórę.

Wyciąg z fiołka trójbarwnego wpływa korzystnie na stan skóry, poprawia kondycję skóry suchej, dba od wewnątrz o zdrowie i prawidłowy wygląd skóry.

Laktoferyna jest białkiem wielofunkcyjnym występującym w wydzielinach ustrojowych.

Wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego posiada właściwości przeciwutleniające, wykazuje działanie oczyszczające, pomaga w wydalaniu zbędnych produktów przemiany materii oraz wspiera naturalną detoksykację organizmu.

Witamina PP pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych i zdrowej skóry.

Cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowego metbolizmu węglowodanów, syntezie DNA i białka oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu kwasów tłuszczowych.

Wyciąg z zielonej herbaty posiada właściwości antyoksydacyjne, dzięki czemu chroni organizm przed działaniem wolnych rodników.

Witamina B6 pomaga w prawidłowej syntezie cysteiny i przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

 

Zalecane spożycie

1 tabletka dziennie.

Składniki: celuloza (substancja wypełniająca), wyciąg z ziela bratka trójbarwnego, glukonian cynku, wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego, laktoferyna, hydroksypropylometyloceluloza (substancja glazurująca), amid kwasu nikotynowego, wyciąg suchy z liści zielonej herbaty, dwutlenek tytanu (barwnik), sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja glazurująca), dwutlenek krzemu (substancja wypełniająca), chlorowodorek pirydoksyny, hydroksypropyloceluloza (substancja glazurująca), wosk pszczeli i wosk Carnauba (substancje glazurujące).

Przeciwwskazania

uczulenie na którykolwiek ze składników preparatu. Produkt nie wskazany dla kobiet w ciąży oraz matek karmiących piersią.