APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Vichy Neovadiol Magistral cera sucha, 75 ml Zobacz większe

Vichy Neovadiol Magistral cera sucha, 75 ml

7057223

115,69 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Vichy Neovadiol Magistral to krem, którego podstawowym zadaniem jest zwiększenie gęstości skóry. Krem sprawia, że cera dojrzała staje się elastyczna i sprężysta. Ponadto odbudowuje warstwę lipidową naskórka, przywracając komfort i zdrowy wygląd skórze.
Dla kogo przeznaczony jest Vichy Neovadiol Magistral?
Poleca się go kobietom po 50 roku życia, wymagającym pielęgnacji skóry uwrażliwionej spadkiem aktywności hormonalnej, w celu przeciwstawienia się skutkom zmian wywołanych menopauzą. Przeznaczony dla skóry bardzo suchej i dojrzałej.
Wskazania do stosowania kremu
Pogłębiona utrata gęstości skóry,
wiotczenie skóry,
uczucie suchości skóry.
Działanie Vichy Neovadiol Magistral
Krem posiada innowacyjną formułę, bazująca na olejkach witalnych o właściwościach odbudowujących skórę oraz na Technologii Rekonstrukcji Tkanek.
Odbudowa tkanek skóry możliwa jest dzięki składnikom takim jak Proteic Gf, Pro-Xylane, kwasom Omega 3-6-9, które wypełniają warstwy skóry tłuszczami, sprawiają, że skóra zaczyna wytwarzać nowe lipidy.
Ponadto krem Vichy Neovadiol Magistral posiada właściwości kojące i przeciwzapalne, może być stosowany do skóry wrażliwej.
Skuteczność
Po 10 dniach następuje wstępna odbudowa wartw skóry.* Już od pierwszego miesiąca widoczny jest poprawiony owal twarzy, skóra staje się mocniejsza, wzbogacona lipidami i odzyskuje sprężystość. Po 2 miesiącach stosowania, 8 na 10 kobiet potwierdziło poprawę gęstości skóry**.