APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Esseliv Max * 30 kaps Zobacz większe

Esseliv Max
30 kaps

8994401

Lek wskazany jest do stosowania w ostrych i przewlekłych chorobach wątroby, w tym: poalkoholowych uszkodzeniach wątroby, toksycznych i polekowych 

Więcej szczegółów

12,97 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Wskazania:

Lek wskazany jest do stosowania w ostrych i przewlekłych chorobach wątroby, w tym: poalkoholowych uszkodzeniach wątroby, toksycznych i polekowych uszkodzeniach wątroby, przewlekłym zapaleniu wątroby. Wskazaniem jest również wspomaganie leczenia zaburzeń czynnościowych wątroby, dróg żółciowych oraz kamicy żółciowej.

Dawkowanie:

Doustnie. Dorośli i młodzież 2 kapsułki (900 mg) 2 razy na dobę. Po 2-3 miesiącach leczenia stosować dawkę podtrzymującą: 1 kapsułka 2 razy na dobę. Dzieci o masie powyżej 15 kg: u dzieci należy stosować dawkę 300 mg/10 kg m.c na dobę. Średnio stosuje się 1-2 kapsułki 1-2 razy na dobę. Nie stosować więcej niż 4 kapsułki na dobę. Zawartość kapsułki można wycisnąć i podać w niewielkiej ilości ciepłego mleka lub wody. Lek należy przyjmować podczas posiłku. Lek należy przyjmować przez co najmniej 3 miesiące. Uwaga! Nie podawać dzieciom o masie poniżej 15 kg.

Możliwe skutki uboczne:

Mogą wystąpić łagodne objawy ze strony przewodu pokarmowego: nudności, rozwolniony stolec, uczucie dyskomfortu w jamie brzusznej Lek nie wpływa na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwanie maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz uczulenie na fosfolipidy z nasion soi lub którykolwiek z pozostałych składników leku. Gdy stosujesz inne leki. Nie są znane interakcje leku Esseliv Max z innymi lekami. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub gdy karmisz piersią. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem leku Esseliv Max należy poradzić się lekarza.