APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Olimp - Hialumax Duo * 30 kapsułek Zobacz większe

Olimp - Hialumax Duo
30 kapsułek

8596601

Suplement diety. Preparat polecany dla osób posiadających suchą cerę, skórę dojrzałą, korzystającym z solarium, pracującym w klimatyzowanych pomieszczeniach oraz w okresie letnim w celu poprawy wyglądu skóry oraz wspomagania jej prawidłowego nawodnienia.

Więcej szczegółów

19,89 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Wskazania do stosowania

Jako uzupełnienie zabiegów kosmetycznych lub ortopedycznych z wykorzystaniem iniekcji kwasu hialuronowego, wpływające na przedłużenie ich efektywności.

Ponadto dla osób narażonych na przeciążenie stawów spowodowane długotrwałym wysiłkiem fizycznym, sportem, nadwagą oraz dla osób w wieku podeszłym, które chcą utrzymać swoje stawy w dobrej kondycji.

Dawkowanie

Doustnie. Skóra - 1 kapsułka raz dziennie; stawy - 1-2 kapsułki dziennie (lub inaczej po konsultacji z lekarzem). Preparat zaleca się stosować przez 2 miesiące i w razie potrzeby ponownie po 1-2 miesiącach przerwy.

 

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

 

Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.