APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Pregna Plus bez żelaza *30 kapsułek Zobacz większe

Pregna Plus bez żelaza
30 kapsułek

3749241

Pregna Plus bez żelaza to preparat zawierający kompozycję składników pełniących wiele funkcji w organizmie, które w sposób fizjologiczny wpływają na prawidłowy przebieg ciąży.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Wskazania:
Pregna Plus bez żelaza to suplement diety, zawierający starannie dobrany zestaw składników odżywczych do potrzeb kobiet w ciąży, opracowany według standardów Evidence Based Medicine. Pregna PLUS Bez Żelaza jest rozwiązaniem dla kobiet w ciąży, którym nie zaleca się bądź nie potrzebują suplementować żelaza. Skład dostosowany do najnowszych wytycznych PTGiP w zakresie suplementacji żelaza dla kobiet ciężarnych.

Właściwości:
Pregna Plus bez żelaza to preparat zawierający kompozycję składników pełniących wiele funkcji w organizmie, które w sposób fizjologiczny wpływają na prawidłowy przebieg ciąży.
Składniki suplementu diety Pregna PLUS Bez Żelaza pełnią wiele istotnych funkcji w organizmie, które w sposób fizjologiczny wpływają na prawidłowy przebieg ciąży i zdrowie mamy. Uzupełniające spożycie kwasu foliowego zwiększa poziom folianów u matki.
Niski poziom folianów u matki jest czynnikiem ryzyka rozwoju wad cewy nerwowej u rozwijającego się płodu. Istnieje wiele czynników ryzyka rozwoju wad cewy nerwowej i zmiana jednego z nich może mieć korzystny wpływ lub nie.

  • Witamina D pomaga w prawidłowym wykorzystywaniu wapnia i fosforu przez organizm kobiety.
  • Jod pomaga w prawidłowej produkcji hormonów tarczycy i w prawidłowym funkcjonowaniu tarczycy.
  • DHA ma wpływ na rozwój mózgu i oczu dziecka u płodu oraz niemowląt karmionych piersią.
  • Źródłem DHA w produkcie jest wysoko oczyszczony olej z tłustych ryb morskich otrzymywany technologią PureMax.

Składniki:
Żelatyna; olej rybi (źródło DHA); olej MCT; substancja utrzymująca wilgoć: glicerol; substancja zagęszczająca: wosk pszczeli żółty; emulgator: lecytyna sojowa; cholekalcyferol; substancja zagęszczająca: dwutlenek krzemu; przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli; barwnik: tlenki i wodorotlenki żelaza; kwas pteroilomonoglutaminowy; jodan potasu; L-metylofolian wapnia.

Zawartość w jednej kapsułce / % referencyjnej wartości spożycia

Kwas foliowy: 600 µg / 300% -
Kwas pteroilomonoglutaminowy: 400 µg / 300 % -
z L-metylofolianu wapnia: 200 µg / 300 %
Witamina D: (50 µg) 2000 IU / 1000%
Jod: 200 µg / 133%
Olej rybi w tym: 100 mg / - - DHA: 50 mg / -

Stosowanie:

Zalecana dzienna porcja: 1 kapsułka.

Opakowanie:
30 kapsułek

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.