APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Bioaron D * witamina D 800 j.m. * 30 kapsułek twist - off Zobacz większe

Bioaron D
witamina D 800 j.m.
30 kapsułek twist - off

8937951

Dla dzieci i młodzieży w wieku 1-18 lat oraz osób dorosłych. Preparat do stosowania w okresie jesienno-zimowym oraz przez cały rok dla osób, które nie są w stanie zapewnić dostatecznej ekspozycji na światło słoneczne w celu utrzymania prawidłowego stężenia witaminy D. 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Działanie:Witamina D zawarta w preparacie zapewnia: prawidłowy wzrost i rozwój kości u dzieci, prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego, prawidłowe funkcjonowanie mięśni,utrzymanie zdrowych zębów i kości, prawidłowy proces podziału komórek, odpowiednie wchłanianie wapnia i fosforu, właściwy poziom wapnia we krwi.

Składniki:Zawartość kapsułki: olej słonecznikowy, witamina D (cholekalcyferol), składniki otoczki: żelatyna wieprzowa, substancja utrzymująca wilgoć – glicerol.
Składnik odżywczy Zawartość składnika
w 1 kapsułce Zawartość składnika
w 2 kapsułkach
Witamina D 20 µg (800 j.m.), 400% RWS* 40 µg (1600 j.m.), 800% RWS*
*RWS - referencyjna wartość spożycia

Zalecana porcja:Noworodki przedwcześnie urodzone: zawartość 1 kapsułki dziennie do momentu osiągnięcia skorygowanego wieku 40 tygodni ciąży. Dzieci powyżej 1. roku życia: zawartość 1 kapsułki dziennie. Dorośli : 1–2 kapsułek dziennie, przez cały rok, jeśli nie jest zapewniona efektywna synteza skórna witaminy D w miesiącach letnich lub w każdym przypadku wg wskazań lekarza.Podawanie noworodkom i dzieciom do 10 lat: końcówkę kapsułki należy ścisnąć, przekręcić i oderwać. Następnie wycisnąć jej zawartość bezpośrednio do ust, na łyżeczkę lub dodać do pokarmu. Dzieci powyżej 10 lat i osoby dorosłe mogą połknąć kapsułkę w całości, popijając wodą.

Opakowanie:Opakowanie zawiera 90 kapsułek twist-off.

Przechowywanie:Przechowywać w temperaturze niższej niż 25°C, w suchym miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania:Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu.