APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Moller's Omega-3 Rybki Owocowy smak -żelki x 36 sztuk Zobacz większe

Moller's Omega-3 Rybki Owocowy smak -żelki x 36 sztuk

3487041

Smaczne żelki, które są zdrowym uzupełnieniem diety dzieci w składniki ważne dla ich prawidłowego wzrostu i funkcjonowania młodego organizmu. 

Więcej szczegółów

25,96 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Wskazania:

Möller’s Omega-3 Rybki to suplement diety w postaci smacznych żelków, które zawierają te same, naturalne kwasy omega-3 i witaminę D3 co Möller’s Tran Norweski. a do tego mają pyszny smak!

Są one zdrowym uzupełnieniem diety dzieci w składniki ważne dla ich prawidłowego wzrostu i funkcjonowania młodego organizmu. Przeznaczone dla dzieci powyżej 3. roku życia i dorosłych.

Właściwości:

Suplement diety Möller’s Omega-3 Rybki to pyszne owocowe  żelki, stanowiące bogate źródło kwasów omega-3 oraz naturalnej witaminy D.

Witamina D wykazuje działanie wspomagające przyswajanie wapnia i fosforu w organizmie oraz ich prawidłowe wykorzystanie. Przyczynia się do prawidłowego wzrostu kości u dzieci oraz wzmacnia odporność.

Kwas omega-3 DHA jest jednym z głównych budulców mózgu, który ma dobroczynny wpływ na jego prawidłowe funkcjonowanie. DHA pozytywnie oddziałuje również na prawidłowe widzenie. Suplement diety zawiera wysokiej jakości skoncentrowany olej rybi, który pochodzi z sardynek i sardeli żyjących w ciepłych wodach Ameryki Południowej, a do jego produkcji wykorzystywane są najnowocześniejsze technologie, tak aby preparat dostarczał jak największą ilość zdrowych kwasów omega-3 oraz witaminę D, a jednocześnie zachował pyszny owocowy smak.

Preparat wolny od sztucznych barwników i sztucznych substancji słodzących.

Składniki:   substancje słodzące (ksylitol, sorbitol), skoncentrowany olej z ryb, woda oczyszczona, żelatyna, aromat, przeciwutleniacz (kwas jabłkowy), regulator kwasowości (cytrynian trisodowy), barwnik (ekstrakt z papryki), cholekalcyferol (witamina D3)


2 żelki zawierają:
Kwasy tłuszczowe Omega-3 - 0,4 g, w tym:
- DHA (kwas dokozaheksaenowy) - 0,3 g,
- EPA (kwas eikozapentaenowy) - 0,1 g,
Witamina D - 10 mcg = 400 j.m. (200%)*.

*RWS- Referencyjne Wartości Spożycia

Stosowanie:  Dzieci powyżej 3. roku życia i dorośli - 2 żelowe rybki dziennie.

Opakowanie:36 sztuk

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.